Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt a legcikibb/gázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a legcikibb/gázabb randitokon?

Figyelt kérdés
nekem még szerencsére nem volt csak annyi hogy nem tudtunk megszólalni egymás előtt :D

2014. szept. 25. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
rossz buszra szálltam és így ő jött megkeresni engem mert eltévedtem. elég gáz volt.
2014. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Könyörgött egy fiú hogy találkozzunk, hála égnek ugy volt megbeszélve, hogy eljön hozzánk és onnan részletesen ecsetelte milyen isteni programokat talált ki..régóta ismertem. A lényeg vártam otthon, kiöltözve és nem jött el, elment nélkülem az isteni programokra és hajnalban amikor hazaért rámtelefonált hogy én is hazaértem-e.. mondom igen és super volt..
2014. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a csaj nem írt vissza....mondjuk ez már enélkül is gáz xD
2014. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%

Előtte egésznap kórházban voltam,úgyhogy kótyagosan,bekötött kézzel mentem.

Késésben voltam lerobbant a villamos,úgyhogy taxi.

Leültem,leül elém egy lány és majdnem kicsúszott,hogy "Hát te meg ki vagy?",de még jó,hogy nem,mert kiderült,hogy ő,csak másképp mutatott a képen.

Séta,hosszú kínos csendek.

Belebotlottunk egy biciklisfelvonulásba,aztán eleredt az eső.

A villamoson még be is kóstoltak miatta.

Aztán reflexből megkérdeztem valamiért,hogy "Akkor megismételhetjük?" :D

2014. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálta hogy találkozzunk nála éjszaka( jó ötletnek tűnt,én is éjjeli bagoly vagyok),alapból ott volt a baj hogy láttam róla képet,de azon nem látszott hogy majd 160kg a szentem.Mikor megláttam azt hittem dobok egy hátast.Úgy voltam,azért mégsem leszek bunkó,odamentem hozzá.Következő baj ott volt,hogy bűzlött az izzadságtól.Azt hittem behányok.Miután végigzötyögtünk a nyári melegben a busszal amin ájuldoztam a szagtól,ő úgy. gondolta magához húz( már ha a hasa miatt ez lehetséges lett volna,lepattantam mint a gumilabda) és megcsókol,hirtelen meglepetésembe,lekapott,hát életem legszörnyűbb csókja volt.Kinyalta a számat a nyelve hegyével...miután odaértünk hozzá este 11-kor bemutatott az anyukájának... a legborzasztóbb az volt,hogy nem volt vonatom haza,mert gondoltunk elbohóckodunk reggelig...hát kemény egy éjszaka volt,mert ő annyira zavarba volt hogy, beszélgetés nécen csak fújtatott mint egy ló... eljött a reggel és sírva könyörgött hogy ne hagyjam ott,mert akkor tuti nem lát többet.Így is volt,örülök hogy megszabadultam az első vonattal...röviden ennyi a sztori:D 27N
2014. szept. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazi randi volt még, mert csak én voltam oda a srácért:D Elég messze laktunk egymástól, de egy sulis program miatt felmentünk Budapestre, így meg is beszéltünk egy találkozót. Sétálgatunk a Westendben, persze én csüngtem a szavain. Annyira bámultam, hogy nem vettem észre az előttem lévő bazi nagy fém kukát...hát majdnem beleestem:) Jó nagy röhögés lett a vége, aztán később össze is jöttünk:D
2014. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!