Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet szép egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet szép egy csaj akinek van nap hogy ketten is megjegyzik milyen szép? Vagy ez mindennapos az átlagosabb lányoknál is?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindennapos, de ha az átlagos szintet eléred, akkor már rossz dolgod nem lehet. Túl szépnek lenni se jó.
2014. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van egy 30as kissé lelakott,férjezett 2 gyerekes csaj ismerősöm,aki elég kacér a férfiakkal.

és e miatt egész nap udvarló,oltogató férfiak veszik körül melóhelyen,úgyhogy napi 10x tuti mondják neki,hogy hú de jól nézel ki.

2014. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én szerelmes vagyok, a barátom naponta min. 30szor elmondja hogy gyönyörű vagyok :D mert számára tényleg az vagyok, másnak viszont lehet, hogy még wc pucolásra se kellenék... ízlések és pofonok... nem ezen múlik, hogy valaki mennyire szép! :)
2014. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!