Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha ilyen dolog miatt sír egy 21 éves fiú?

Figyelt kérdés

Egy rossz napon vagyok túl, és barátnőm, nagyon sokat tanul mostanában, mert csak akkor van meg engedve hogy találkozzunk, ha jól tanul.

Távkapcs-ban élünk, és minden nap beszélünk legalább egy órácskát, de az nekem olyan édes kevés :'(

Valahogy amikor lerakjuk úgyérzem, még mondanák neki sok dolgot, de már nem tudok :'( Hiányzik a hangja, vele akarok lenni :'(


2014. szept. 25. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem baj ez. Legyetek boldogok, és találkozzatok, amikor tudtok. Tudom milyen ez.
2014. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt előbb írtad ki nem?
2014. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Férfiú létemre én is nagyon érzékeny vagyok, szerintem nincs ebben semmi rossz. Legalább képes vagy kimutatni az érzéseid, és nem nyomod el magadban.
2014. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De igen, csak nem írtam le mindent a kérdésembe, csak kommentbe, és így átláthatóbb. Elézést azoknak akiket ez zavar :/
2014. szept. 25. 22:49
 5/10 anonim ***** válasza:
nem általános iskolás kislányokkal kellene összejönnöd
2014. szept. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A gáz az, hogy érte sírsz.
2014. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*mondanÉk (neked sem ártana tanulni néha, kezdd a magyar nyelvtannal úgy látom azzal gondok vannak)
2014. szept. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21 éves felnött férfi vagy. Vedd feleségül ne pedig sirj mint egy ovis!
2014. szept. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz,ha nem előttem picsog,akkor oké,de ha igen,számomra férfiatlan.Lehet lepontozni,a véleményem kérdezték,én leírtam.
2014. szept. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Légy kreatív, írj neki levelet! Akár csigapostán is! Biztos örülni fog neki! (:


Néha jót tesz egy istenes bőgés, de összességében nem ártana összeszedned magad. Ha hagyod, hogy ilyenek kikészítsenek, hogy támogatjátok egymást addig, amíg rendesen, hosszútávon együtt lehettek?

2014. szept. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!