Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlreagálom? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? A barátom megbántott, és nagyon nehezen tudok túllépni rajta.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves lány vagyok, a barátommal 1,5 éve vagyunk együtt. Én nagyon szeretem, és még a jövőmet is el tudtam volna képzelni vele, de most úgy érzem, hogy nagyon eltávolodtunk egymástól, és a bizalmamat is elveszítette. A nyári szünet végén megjegyezte nekem, hogy már nem olyan velem, mint régen, hogy nem kezdeményezek, és hogy olyan, mintha meguntam volna. Ezen kicsit meglepődtem, mert egyáltalán nem volt így. Azért, hogy ezt bebizonyítsam nagyjából mindent megtettem neki, még szexi fehérneműket is vettem, táncoltam neki, és ekkor azt mondta, hogy tévedett, és minden a legnagyobb rendben volt. Aztán elkezdődött az egyetem, orvosira járok, és hát kevesebbet tudtunk találkozni. Ő most fog érettségizni, és nem fog továbbtanulni. Előre megbeszéltük, hogy ez nehéz lesz, de mondta, hogy ki fogja bírni, támogatni fog, mert szeret. Aztán egyik este nagyon bunkó volt velem, pedig vele voltam, ahelyett, hogy tanulnék. Hozzám sem szólt, besértődött, és durván beszélt velem. Nem értettem mire fel ez a viselkedés, és mikor rákérdeztem, az arcomba vágta, hogy nem olyan velem, mint 1 éve, hogy keveset vagyok vele, hogy már nem vagyok neki jó. Hogy zavarja, hogy máson sem jár az agyam, csak az iskolán, és hogy fáradt vagyok. Ez engem nagyon megviselt. Egyrészt, mert azt hittem minden rendben ,hiszen mindent megadtam neki. Másrészt meg mert úgy éreztem, már nem szeret, és már kitudja mióta hazudik nekem, kihasznál. Azóta eltelt 2 hét. Állandóan azon jár az agyam, hogy már nem vagyok jó neki, hogy nem szeret, hogy megint ki fog akadni. Pedig azóta bocsánatot kért, és iszonyúan szégyelli magát, támogat mindenben. De nem tudok benne megbízni, amikor ott lennénk, hogy kettesben vagyunk, attól félek, hogy valamit rosszul csinálok, és elhagy. Hogy léphetnék túl rajta?


2014. szept. 27. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le, hogy a barátod önző és nem hinném, hogy valaha is teljes szívből támogatni fogja a céljaidat, vagy megértő lesz és kitart melletted az életed nehezebb időszakaiban, mikor fáradtabb, feszültebb vagy és épp nincs rá energiád, hogy ő legyen a központban, mindig az ő kedvét keresd.
2014. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátodnak,hogy ne legyen ennyire punci
2014. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!