Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy tényleg elárulnak a szeretteim?

Figyelt kérdés

Van egy kissé hosszú történetem, amit nem tudok rövidebben megfogalmazni, de ha valakit érdekel, és szívesen segítene, elküldöm priviben. Azért itt is Megpróbálom ismertetni a történetet.

Első kapcsolatom három évig tartott, melyből egy távkapcsolatban zajlott, havi 3 napos találkozóval. Januárban a párom bekattant, hirtelen törölte a kapcsolati státuszt fb-on, ez nagyon rosszul esett, mert azért Ennyi idő után, meg amúgy is ezt személyesen illene megbeszélni. Másnap visszajelölt volna, de mondtam, hogy ez nem így működik, majd ha legközelebb jön, Megbeszéljük. Találkoztunk, és abban maradtunk, hogy mivel elég sokat veszekszünk, Tartsunk szünetet amíg befejezem a sulit (3 hónap volt hátra...), és akkor Megbeszéljük a folytatást. Addig megígértük, hogy nem ismerkedünk másokkal. Hát, ő ezt nem bírta ki. Láttam a levelezését egy lánnyal, akivel találkozott is, csak le lett koptatva azzal, hogy a csaj foglalt. Úgy voltam vele, hogy ez még megbocsátható lenne, ha bevallaná, így kérdőre vontam, de a szemembe hazudott. Soha többet nem tudnék megbízni benne, így a barátomnak sem tudnám nevezni. Azóta egyszer meglátogatott, sikerült nem elgyengülnöm és lepleznem fájdalmamat. Láttam rajta, hogy újrakezdené, de már úgysem lenne a régi, meg még mindig nem tervezek kimenni. Egyik nap minden ok nélkül törölt is az ismerősei közül. Ezzel mégjobban megbántott, de legalább tudom, hogy nem az én emberem. A húgomon keresztül informálódott rólam, mivel nem tudta, vagy nem akarta kezelni a konfliktusokat. Amióta letörölt, megkértem a húgomat, hogy ne beszéljen vele, mert semmi értelme már, de csak csinálja. Annyira fáj, hogy így hátbatámad. Nem tudom, mi tévő legyek.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2014. júl. 12. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek a földön. Te semmiről nem tehetsz. Ha te mindent megtettél, akkor semmi baj nincs veled. A fiúk ilyenek néha. Én is ilyen vagyok. De szerintem xard le a fiút. :)
2014. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mármint nem én is ilyen vagyok. :DDD

Hanem én is fiú vagyok. :D

Ez már nekem is fájt. xd

2014. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D Azon vagyok, de úgy elég nehéz, ha a tesómmal tartja a kapcsolatot, még az is lehet, hogy valamikor idehívja az exemet.
2014. júl. 12. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy nagy senki, hisztis kisfiú...

Mondjuk, a húgodtól rendes dolog lenne, ha nem tartaná vele ős se a kapcsolatot, egyrészt, mert a nővérével milyen viselkedést adott elő, másrészt meg egy ilyen nulla-sráccal minek is?


A kiírt kérdést azért nem értem, hol van itt, hogy te elárultad volna a szeretteidet?

2014. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, hanem a húgomra értem, meg a családokra, akik annyira ragaszkodnak hozzá, hogy bocsássák meg. Nem értem, hogy miért kellene, egyszerűen eljátszotta a bizalmamat ez az ember. Inkább vagyok egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.
2014. júl. 12. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Hm.... esküszöm 10 éve nem iszok alkoholt....



Azt mondod, hogy a családod ragaszkodik ahhoz, hogy járj egy ilyen kis senki, hisztis, hazudós kölyökkel???

Az AZ Ő RÉSZÜKRŐL nagyon csúnya árulás!!!!!!!

2014. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!