Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogy viselitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogy viselitek, ha a barátnőtöknek megvan?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz nekem az az egy hét, mind lelkileg, mind fizikailag. Egy-két nappal előtte már borzalmasan fáj a fejem, és nagyon stresszes vagyok, sírok a satöbbi. Első 4 napban erős fájdalmaim vannak, volt, hogy nem tudtam mást, csak feküdni, emellé állandó vesetájéki fájdalmak, felfázás szerű tünetek, fejfájás és hányinger. Meg teljes legyengültség. Utána kell egy két nap, még helyrejövök testileg, lelkileg. (összeadva kb 10 nap szenvedés)

A hajam tönkremegy (mosás után két nappal már olyan, mintha két hete nem mostam volna), a bőröm kipattog, feljön vagy 2 kg, felpüffedek, és az az állandó "koszos vagyok" érzés.

És mindezek ellenére legyek boldog, kiegyensúlyozott és türelmes. (szedek Magne B6-ot)

Mikor kértem a barátomat, legyen szíves, bírja ki, hogy nem rohan minden aprósággal hozzám 5 percenként, és nem húzza fel az agyam, különben hisztérika leszek, nem fogadta túl vidáman.


Ti is nehezen viselitek, ha a barátnőtöknek megvan?


2014. szept. 27. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, alig lehet észrevenni a különbséget. Nem akkor kell megbeszélni a problémákat, mert lehet kicsit hevesebben reagálna meg néha fáj az elején a hasa, de ennyi. Nem hisztizik, ilyenkor is normális.
2014. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
jajj hagyjad már magad. én is lány vagyok, nekem is kifejezetten rossz a menzeszes időszak, ugyanezek a tüneteim vannak, mint neked, plusz nekem a hasam is egyfolytában megy, mégse nyavalygok itt mint te. igen, nehéz ez az időszak, de azért ne tedd már itt magad hogy ez a világ fájdalma basszus
2014. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem mindenki viseli egyformán, kedves utolsó.
2014. szept. 27. 16:06
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Hát, nemtudom, az én barátom észre se veszi, ha nem mondom neki, de hogy senki nem nyavalyog ennyit, mit te, az biztos!!
2014. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Micsoda egy hisztis p*csa lehetsz.... :D Mindenkinek vannak ilyenkor problémái, nekem pl. úgy görcsöl a hasam, hogy alig bírok felkelni, de mégse sipákolok ennyit. Ugyanúgy teszem a dolgom mint máskor, a viselkedésem meg semmit nem változik. Szerintem aki ilyenkor hisztizik, az máskor is.
2014. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Uhh...szerintem ezt ne írd mind a menstruáció számlájára... ennyire azért nem drasztikus senkinél. Nálam pl. észre se lehet venni. Neked nem az a bajod, hogy megvan, hanem az, hogy alapból egy hisztérika vagy, csak hát könnyű erre-arra ráfogni. Te tipikusan olyan vagy, aki ha felszed 10 kilót, mert zabál, a fogamzásgátlóra fogja.
2014. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, találjatok ki a barátoddal amolyan "kódneveket", ha épp megvan - így el lehet kerülni a goromba odaszólásokat és gyilkos nézéseket, amikből vita kerekedhet, feleslegesen. Például, ha nagyon pocsékul érzed magad, mondd neki, hogy "nagyon sok a felhő odakint" vagy "nemsokára zuhé lesz", "nagy-nagy vihar" és ha például csoki kell, rákérdezhet hozzon-e esernyőt, vagy ilyesmi. Le lehet ezt poénosan is vezetni, érted.
2014. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
A ketteshez címzett hozzászólásom érvényes a többi empátia hiányban szenvedő köcsögre is. Örüljetek, csesszétek meg. Nem letolást kért, de még nem is titeket kérdezett.
2014. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy hisztizek? Hol írtam, hogy szegény nem bírja velem egy légtérben?

A közérzetemet ecseteltem, amit ÉN érzek. Más kb észre se veszi. Annyit mondtam csak, hogy megkértem, hogy ne rohangáljon hozzám minden aprósággal (hol a tiszta zokni, hol a kaja, miért nincs elmosogatva, etc), hanem ilyenkor kicsit legyen empatikusabb, megértőbb.


Hol jön ebből, hogy egy kibírhatatlan hisztis pitsa vagyok?

2014. szept. 27. 16:32
 10/13 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Miért kell igy leszerelni a kérdezőt?!Tényleg nem mindenki viseli egyformán ezt az időszakot..

Nekemis,főleg a 2. nap a legnehezebb,de kibirható.

A barátodnak pedig ilő volna az ilyet szépen kezelni,nyugodtan átvészelni,nem megsértődni.

Lehet kedvesen is a párodat megkérni valamire,nemkell a fejét leszedni,csak kicsit figyelj oda a szavaidra :-)


Amúgy én is tudok egy-két olyan esetet,ahol a nő a menzesze időszakában olyannyira lebetegszik,hogy 1hétig fel sem tud kelni az ágyból,nagyon rosszul van olyankor.

Van aki pedig észresem veszi ezt az időszakát.

Nem vagyunk egyformák.

2014. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!