Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 18 előtt lefekszek valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18 előtt lefekszek valakivel akkor nem fogok tovább nőni?

Figyelt kérdés
Anyu ezt mondta nekem, de többen is azt mondták hogy ez hülyeség. Még csak 160 sem vagyok.. Most akkor higgyek anyunak, vagy csak azért mondta, hogy ne feküdjek le senkivel 18 előtt?

2014. szept. 27. 17:07
 1/6 anonim válasza:
Ez így van. Sajnos minden szexuális aktus csökkenti a növekedési hormon mennyiségét.
2014. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem!megállsz a növésben....láttad az apródos reklámot...:D
2014. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de így is 16 vagyok, fogok egyáltalán még nőni?
2014. szept. 27. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyuka azt is mondta ,hogy minél többször minél többmindenkivel csinálod annál jobban összemész?

Gondolom ezt már elhallgatta, a kis sumák.

2014. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legjobb 20:00 után, akkor indulnak be igazán a növekedési hormonok.
2014. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs köze egymáshoz a kettőnek.
2014. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!