Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki ha meglát valahol, teszem azt egy buszmegállóban, vagy akárhol, akkor bámul. De folyamatosan, anélkül, hogy levenné rólam a szemét, és nem zavarja az sem, ha észreveszem. Ha pedig nincs egyedül, akkor a barátai is néznek, és mosolyognak. Mellesleg ismerem a fiút. Ilyenkor mit mond a haverjainak? Vagy ha tetszem neki, mi a bánatért nem lép, az miért jó neki, ha bámul? :/
2014. szept. 27. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Irj neki valami alap dolgot és akkpr.majd oda megy beszélni de lehet hogy pszihopata
2014. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak fél lépni.Arról beszélhet a barátainak hogy jó csaj vagy,jól nézel ki...stb
2014. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ő fredi krúger
2014. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tomika2014 válasza:
Tetszel neki csak nem mer lépni. Én is szoktam ilyet csinálni. És mennyire ismered? :) Vagy milyen kapcsolatban vagy vele?
2014. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül 1,5 éve ismerem. Nem látom olyan gyakran, mivel nem egy suliba járunk. Egyébként elég hasonló az érdeklődési körünk, meg sok dologban hasonlítunk. Általában ő ír rám, volt, hogy naponta, vagy hetente beszéltünk, de olyan is, hogy csak több hónap kihagyás után. Ilyenkor ő ír rám. Igazából nem úgy ismerem, mint aki ne merne lépni. Szóval nem tudom.
2014. szept. 27. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!