Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a fiúk/fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge...


Akárhova megyek utcán, mindig előfordul, hogy kocsiból dudálgatnak,utánam szólnak,fütyülnek,mindenféle ajánlatot tesznek...

Azt hozzáteszem,egyáltalán nem öltözök r*bancosan, nem pakolom ki semmimet....

Mire jó ez? Komolyan azt hiszik, hogy ezzel bármit is elérnek? Jó nem azt mondom,lehet valakinek ez tetszik vagy növeli az önbizalmát, de szerintem sokaknak, többek között nekem is megalázó és lekezelő...


2014. aug. 23. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyökerek :D
2014. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert primitívek. Amikor fütyülnek neked, elég csak annyit kérdezni: Mi van, rigó ba szta anyádat? :)
2014. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2# Ez állat :DDDDD Sírok :DDDD
2014. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hallod kerdezo, ezt kell visszamondani: „Ne fütyüljél, dolgozzál!”


Egy kis segitseg:

[link]

Elore is szivesen.

2014. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De miért, kihívóan szoktál öltözködni?
2014. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös egyáltalán nem..pont ez az..de ezt le is írtam:)
2014. aug. 23. 16:52
 7/7 anonim válasza:
Anyum mindig azt tanította nekem, hogy füttyszóra csak a ku***k reagálnak. Hidd el, nagyon igaza van, tégy úgy, mint én és még füled bottját se mozdítsd! :) 17/L
2014. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!