Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Már majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Már majdnem fél éve ismerek egy srácot. Nagyon helyes. De tényleg:DD

Figyelt kérdés
kb.4x beszéltünk facebookon, de mivel elég ritkán találkozunk (sajnos) nembeszélünk sokat, meg nincs is nagyon közös témánk. Nem tudom igazából mi legyen a következő lépés. Tudom, várnom kéne, hogy ő írjon és lépjen. De nem tudom. Ja. Valami tipp?
2014. szept. 27. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki jeleket. Mosolyogj rá, célozz óvatosan arra, hogy bejön neked, ilyesmi.
2014. szept. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogy céozzak a mosolygáson kívül?:)
2014. szept. 28. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Kacsints :D:D
2014. szept. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyit beszéltetek facen? Ő írt rád? A szokásos mizu?-val beszélgettetek?

Nekem is tetszik egy srác majdnem fél éve, de csak 1 hónapja lett Facebookom. Azóta bejelölt. Ő suliban szokott néha odajönni hozzám, de én is örülnék valami tanácsnak. :)

2014. szept. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

haat, igazából eddig 4x beszéltem vele.Először Júliusban, és én írtam rá.Igazából sajnos nincs nagyon közös témánk, mert nem egy suliba járunk,de azért jól elbeszélgettünk.Amúgy nem tudom, szerintem a fiúk félnek kezdeményezni.És igazából lehet, hogy ő is adott ilyen "jeleket".Bár ebben nem vagyo biztos.Mint pl: ültem valahol ő meg mellém ült, de nem beszélgettünk hanem nyomkodta a telefonját:(

Meg amikor elmentünk sétálni a két családdal (mivel a családokon keresztül ismertük meg egymást és a szülem elrángattak) akkor is nem a fiúkkal volt, hanem velünk maradt hátul.De nem nagyon szólt hozzám. :/

Igazából nem nagyon értem.

2014. szept. 28. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett egy fiú. ( ez mondjuk már elég régen volt ) Én akkor voltam gólya, ő pedig 11.es. Sokat bámult, soha nem mert kezdmenényezni. Félénk volt. Úgy gondoltam, akkor megteszem én az első lépéseket. Írtam neki, meg mindig odamentem hozzá a suliban. Jól elbeszélgettünk, én nagyon elé voltam zúgva. Aztàn részegen egy házibuliban kibeszélt, hogy mennyire idegesítem őt. Később szàmonkértem rajta. Tudta, higy húlyeség tagadni. Elmondta, hogy egyáltalán nem jövök be neki, és idegesítem.

Mondtam neki, higy ez tök rendben van, de miért nem tudta ezt közölni velem?! Erre nem tudott mit mondani.

Három évre rá találkoztunk a sulink bálján.

Mondta, hogy milyen szép lettem meg, értelmes, hogy teljesen megváltoztam. Írogatott néha, de mondtam, higy ez felejtős. Nem is láttam már régóta.


Szóval én azt mondom vigyázz!! Mert ebből lehet nagyon szarul kijönni. Elhiszed, mert el szeretnéd hinni.

Drukkolok, hogy veled ne így legyen, mint velem volt. Sok szerencsét!

2014. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akarok én kezdeményezni, szóval igazából várok most.Szerintem hamarosan találozunk és akkor meglátjuk mi lesz.Nem akarok tolakodó lenni.
2014. szept. 28. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!