Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem mikor szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem mikor szerelmes vagyok, hogy szétesek?

Figyelt kérdés
Nálatok is vannak hasonló érzések? Ha igen, hogy élitek meg? Hogy "szeditek össze" magatokat? Ha nem, leírnátok, mit éreztek mikor szerelmesek vagytok? Kívülállóként mit gondoltok erről?

2014. szept. 28. 09:15
 1/5 anonim válasza:

A szerelem az emberi kultúrában és inteligenciában egy leírhatatlan érzés!Én személy szerint a szerelmem jelenlétében mindig zavarban vagyok!Érzem,hogy lelkem időben és térben eltávolodik és egyetlen vágyam,hogy mindig vele lehessek,kizárva a külvilág gondjait és megpróbáltatásait.Így könnyeben elviselem a nehéz napokat is.Egész nap csak ő jár a fejemben!Reggel amikor felkelek egyből ő jut eszembe,lefekvéskor ő az utolsó gondolatom!Gyakran álmaimban is előjön.Amióta beleszerettem azóta szeretek gimnáziumba járni,mert tudom,hogy ő ott fog várni.Ez az érzés számomra nem e világi,hanem......


...,hogy a kérdésre visszatérjek igen,én is szoktam olyat érezni,hogy "szétesek,, csak én nem így fogalmaznám meg azt a testemen áthatoló mesés érzést amikor megfáradt lelkem próbál kijutni bezárt testemből,hogy így gondolataim,mint a szabad madár szárnyalhassanak egy új létbe amelyet szerelemnek nevezek.

2014. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj de szépen fogalmaztál! :D Ha úgy vesszük, akkor lehet, egy kicsit félek "szárnyalni" ilyenkor és ezért lehet ez a szétesős érzés..
2014. szept. 28. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én földöntúli boldogságot érzek, ha szerelmes vagyok.(Most éppen nem, sajnos.) Nem lehet szavakkal kifejezni. Mondjuk, nem azt érzem, hogy szétesek, de a gondolatom egyfolytában a körül az ember körül forog, és már attól boldog vagyok, hogy rá gondolhatok.
2014. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most olvasom a válaszod. Ne féljél szárnyalni, akkor sem, ha csalódás lesz a vége. Túl lehet élni... viszont lemaradnál a legszebb érzésről.
2014. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

17:19 vagyok!

Köszönöm,hogy szépnek találod az én általam egyberakott szószerkezetet.13 éves fiú vagyok és érzéseimtől függően alkotok efféle megfogalmazásokat.Szeretem kifejezni a romatika korstílus szép és rút végletét amelyet a nemzeti múlt felé fordulás jellemez.


agyhatalom/x válasza.

2014. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!