Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mit érzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit érzek, segítség! Nem aksrom elrontani ezt is, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem tudom mit érzek a legjobb fiúbarátom iránt. idén év elején lettünk csak igazán jóba, de már régebb óta ismerem és nemsokkal azután h mégközelebb kerültünk egymáshoz mondta, h többet érez mint barátság. én akkor azt mondtam neki, hogy ne csináljunk hülyeséget mert egyszer már összejöttem fiú baráttal és nem lett jó vége, pontosan tudja. azóta mindenki csesztet minket hogy jöjjünk össze, milyen aranyosak lennénk együtt és mások is azt mondták hogy tuti bejövök neki. de szerintem már nem érez semmi ilyesmit, ők viszont azt mondják, hogy nem múlik el csak ugy etc. voltak olyan pillanatok, amikor majdnem történt valami, de nem tudom hogy csak én éreztem-e úgy, vagy tényleg. mindent elmondok neki, tényleg közel állunk egymáshoz. nem tudom mit akarok, hogy tetszik-e vagy sem, néha azt érzem igen, néha nem, fogalmam sincs, hogy mit tegyek. nem szeretnem elrontani a barátságunk és amúgy is rohadt mulya, amúgy tök nagy szája van csak ilyen témában tökre félénk és félek, hogy ha talán lenne valami kb csak én közelednék felé mert ő azt se tudja mi hogy kell.

helyesírási hibákért bocsi, telórol írtam.



2014. szept. 28. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, megér egy próbát. Sokat tud rólad és te is róla, megbíztok egymásban és valószínűleg a fiú teljes szívéből szeret. (Saját példa.)
2014. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kapcsolat általában tartós:)
2014. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jesszusom, igazából nagyon féltem kiírni, hogy hagyjad meg ilyenek :D az a baj, hogy tényleg tartok attól, hogy már nem kedvel, ugyanis elég álomvilágban él: közölte, mikor beszélgettünk tök átlagosan a párkapcsolatokról, hogy ő mostanában nem szeretne barátnőt, hanem majd később egyetemen és az legyen hosszú. :/
2014. szept. 28. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de éles szerintem tudokzodj kicsit. Valahogy hozd szoba a témát. Azután majd ha pozitívan áll hozzá akkor elmondod.
2014. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. szept. 30. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!