Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megbocsájtható ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsájtható ha megcsókoltam egy másik fiút?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom, de az elmúlt hónapokban lelkileg állandóan a földbe tiport. Nem foglalkozott velem, semmit se beszéltünk meg. Gyengédséget is szeretkezés előtt mutatott csak. Keringőzök egy fiúval és tetszett hogy törődik velem, kedves volt és megértő. Eleinte eszembe sem jutott semmi de később mikor már nem bírtam tovább rájöttem hogy tetszem ennek a fiúnak és arra is hogy nekem az kell ha tiszteljenek és szépen bánjanak velem. Elcsattant egy csók, amiért borzalmasan érzem magam és érezhetem is. El szeretném mondani a páromnak viszont félek. Ezt csak magamnak köszönhetem, de ha egyszerűen belekényszerített a bunkóságával és nemtörődömségével ebbe? Megbeszélhető még, vajon megtudna bocsájtani? Ti megbocsájtanátok?
2014. szept. 28. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez sose történt volna meg, ha tényleg szereted a párod.


Hagyd el.

2014. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En a te helyedben minden lelkifurdalas nelkul elhagynam azt a pasit, akivel egyutt vagy, es meg csak nem is torodik veled.

U.i. Eleg 1x kiirni egy kerdest!

2014. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!