Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek valentínra? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek valentínra? (lent)

Figyelt kérdés

Tom sok ilyne kérdés volt olvastam is a régebbiek közül.16/F vagyok a barátnőm meg 15. majdnme másfél éve vagyunk eggyütt.Mit vegyek neki? 5K körül re gondoltam már sok ékszert,plüsst kapott tőlem vmi más?


Köszi előre is


2010. jan. 21. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

calvin Klein Euphoria parfumot vegyel neki. Azzal nem tevedhetsz

25 L

2010. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el vacsizni! Valahogy lepd meg vele, hogy ne tudjon róla, csak mikor odaértek. Én többre értékelném a 10. plüssnél, meg 15. parfümnél, ékszernél!
2010. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy szál virág is megteszi, megmasszírozod, figyelsz rá, viszel a kedvenc sütijéből, italából... én a párom lábát csókolnám ha hozna neked ribizkeszörpöt és puncsossütit csak úgy... többet ér, mint bármi más =)
2010. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam h erobik meccse lesz pont akkor és éjfélre érnek haza lehet h vele tok menni, de nem biszti:S
2010. jan. 21. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
vegyél neki műfaszt!
2010. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én james dean pólót fogok csináltatni neki:)
2010. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2011. febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!