Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik fiú osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik fiú osztálytársam látott melltartóban holnap ciki lesz ha össze futunk? Márpedig össze fogunk

Figyelt kérdés
Tesi óra után bejött a csaj öltözőbe
2014. szept. 30. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egyik fiú oszt.társamnak melltartóban csináltam meg a haját...
2014. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi van akkor? Legközelebb mondd neki, hogy takarodjon ki.
2014. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hát az lesz de próbáoj nem gondolni rá mintha nem történt volna semmi.ne mutasd hogy ideges vagy
2014. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha csak nem valami hiperszexi csipkecsoda ( tesiórán miért lenne olyan rajtad..) akkor nem gáz. Kb. mint a fürdőruha.
2014. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szóval ha nyáron valaki meglát téged a strandon bikiniben, akkor utána ciki lesz vele összefutni...? Ugyanaz mindkettő, csak a lányok van egy olyan esztelen, értelmetlen "jószokása",hogy bikiniben mutogatják magukat a strandon, fehérneműben meg félnek mutatkozik akárki előtt.
2014. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a melltartón kívül más nem volt rajtad,akkor mondjuk neccesebb.
2014. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy? Az sem gáz, ha cigány bukkake közben látott.
2014. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 plasztik@ä ***** válasza:
mikor én nyitottam be akkor mind bugyiba meg melltartóba volt. hogyis mondjam kaptam egy táskát a fejembe
2014. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az is ciki mikor nyáron bikiniben látnak?
2014. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 EffyStonem96 ***** válasza:

Én öltöztem át anno a fiú osztálytársaim előtt, nem is volt más lehetőség, de nem is nagyon érdekelt, nem nagy cucc az.

De hány éves vagy? Mert attól is függ, ehhez kell egy bizonyos fokú érettség, a te részedről, és a srác részéről is

2014. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!