Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik. Szeretem akkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik. Szeretem akkor?

Figyelt kérdés

Barátommal aug.közepe óta járok, viszont nm érzem azt a nagy szerelmet, hogy centikkel a föld felett, meg rózsaszín forgó stb. Egyszeruen szeretem, jol erzem magam vele, sokszor gondolok rá.


Több ember is kerdezoskodott h szeretem-e őt, és mindenkinek elmondtam h igen, de mélyebb szeretet, nem olyan hatalmas szerelem. És többen is mondták h az elmondasom alapjan ugy tűnik, mintha nem is szeretnem. Eleinte nem érdekelt masok véleménye, de amikor mar 2-3x is szembesültem ezzel, akkor elkezdtem aggódni h lehet, masoknak van igazuk és sokkal nagyobb lángnak kene lennie.


Holnao elutazik külföldre, és már most hiányzik, teljesen rossz kedvem van. :( ezek szerint mégiscsak komolyak az érzéseim, nem?


Tudom hülyeség, mert nekem kéne tudnom h szeretem-e, de most jól esne egy külső, laikus vélemény, mert a barataim teljesen osszezavartak es sajnos befolyásoltak.. Köszönöm :)


2014. szept. 30. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a f...sz van, hogy már csak minden huszadik ember tud itt normálisan írni?
2014. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D bocsi, telefonrol irtam es par szót at is irt, mert automatikus javító van benne...
2014. szept. 30. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
A szeretet nem lehet objektíven mérni. Az, hogy mennyire szereted, és ez Neked mit jelent, az ég egy adta világon senki másra nem tartozik, csak Rád. Nyilván egyelőre nem egy komoly kapcsolatról van szó, ha másfél hónapja jártok, ha esetleg később mégis komolyabbra fordulna a dolog, akkor érdemes számításba venni ezeket a tényezőket. Addig csak érezd jól magad vele! Végtére is, erről kéne, hogy szóljon az egész.
2014. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!