Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem de hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem de hiányzik?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. Régen alakultak a dolgok egy lánnyal csak engem először annyira nem érdekelt, aztán fordítva és most nem is beszélünk. Találkoztunk párszor, nem nagyon volt összhang köztünk, nagyon mások vagyunk de mégis hiányzik. Tudom, hogy ha beszélnénk akkor megint ez lenne, hogy csak vergődünk de hiányzik. Nem tudom miért.
2013. szept. 3. 15:51
 1/3 anonim válasza:
lehet h még valahol szereted csak magadnak nem tudod bevalani barátnőm is fojton mondja így hiányzik úgy hiányzik szerintem érzel még valamit íránta szerintem probálj meg beszélni vele.
2013. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyémántlány ***** válasza:

Van ilyen. Ha nem ment, nagy eséllyel ezután sem fog. Ez a "törvény" leginkább a szerelemre igaz, legalábbis szerintem. Bár, az ellentétek vonzzák egymást, ha eddig nem találtátok meg egymás közt az összhangot, nem hiszem, hogy erőltetni kéne.

Keress valaki mást, sok lány van még, ha jobban kinyitod a szemed, biztosan találsz mást is.

Egyébként, az, hogy egy szerelmi kapcsolat nem működik két ember között, az nem azt jelenti, hogy barátként nem lennének jók együtt... ha nagyon-nagyon hiányzik, írj neki, hogy újragondoltad a dolgot, és nincs-e kedve találkozni barátilag. Ha nincs (mert ilyen is van) akkor tényleg nem passzoltok össze semmilyen téren. Ezt legjobb elfogadni és túllépni rajta.

2013. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyanez történt, csak felcserélve a nemeket. Megismertem egy srácot, párszor találkoztunk, és mintha én is elkezdtem volna bejönni neki, de aztán amikor utoljára együtt lógtunk, amikor a legtöbbet vártam volna a találkozástól, nem történt semmi, de még csak azt a bizonyos szikrát se éreztem. Ha most ráírnék, valószínűleg nem történne semmi különös, váltanánk egy-két "hogy vagy?" jellegű mondatot, és annyi. Már nem jön be, azóta elkezdett már más is bejönni, viszont sokszor gondolok rá, hogy mi lett volna ha... és elég sokszor előjön ez bennem. Csak mostmár egyetmista lett, és más városban koleszozik. Szóval ezt már cseszhetem... :(

Szerintem írj rá, hogy nincs-e kedve elmenni egy kávézóba, vagy simán dumálgatni, rég láttad már. Mit veszíthetsz? Max lekoptat, de mit számít az, ha már úgyse beszéltek? :)

2013. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!