Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha hagyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha hagyom magam még hízni?

Figyelt kérdés
Mikor nyár közepén kidobott a barátom, elengedtem magam, és azóta elkezdtem hízni, most 66 kiló vagyok a 162 centihez. Nem szándékosan hízok, de eszem amit megkívánok, és jönnek fel a kilók. Korábban zavart volna, de fura mód most még élvezem is, hogy dundibb lettem, és az sem zavarna, ha még híznék. Szerintetek baj ez?
2014. okt. 1. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha te így jól érzed magad akkor nem baj.

25/F

2014. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 162 centihez a 66 kiló jónak tűnik tehát nem gáz, de 70 fölé azért ne menj, mert később nem fogsz tetszeni magadnak és nehéz leküzdeni a könnyedén felkapkodott kilókat.
2014. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, sokan szeretjük a teltebb lányokat, tehát pusztán külső alapján azt mondanám, dehogy zavaró.


Azonban más jól érezni magad a bőrödben, és más annyira elkényelmesedni, hogy esetleg megfeledkezz az egészséges életmódról. Szóval, ha szeretnél teltebb lenni, az tök jó, tényleg. 162 centihez az a 66 kiló jól hangzik. Csak tényleg tartsd észben, hogy úgy is fel tudsz szedni pár kilót, ha mellette azért testmozgásra is odafigyelsz, ha nem terheled meg a szíved a hirtelen súlytöbblettel, ha nem rakodik le semmi az érrendszeredben, ha a mozgáshiány miatt nem lesznek gondok tüdőddel, kondícióddal.


Legyél egyszerre kívánatosan telt és egészséges, ennél jobb párosítás nem is lehetne.


Egyébként...nem kell egyből olimpikonná válni, fél világot lefutni reggelente vagy konditerembe járva napi 12 órákat sportolni. Van sokkal finomabb és élvezetesebb módja is a testmozgásnak, a hasznosat igenis egybe lehet kötni a kellemessel. ;-)


26/F

2014. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem biztosan jobban tetszenél így :D 27/F
2014. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha neked nem baj, nekem aztán tényleg nem baj. Max nem fogsz kelleni azoknak a férfiaknak, akik a vékonyabb nőket szereti. Ennyi.
2014. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!