Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? GYenge vagyok mert hagyom magam?

Figyelt kérdés

Először is,:még csak 12 éves vagyok..első osztály óta bejön nekem egy szőke,magas,aranyos fiú..sokszor van az hogy nagyon bunkó velem,én ilyenkor megsértődök,utána bocsánatot kér,majd újra és újra megbánt..:(

középhosszú barna hajam van,barna szem,és egy picit duci vok(nem hájas meg ilyesmik,csak a hasam kicsit nagy:P)de am. mások nagyon bírnak.Kedves vagyok vele,de akármit csinálok van hogy annyira kedves,hogy rá sem ismerek,és van az hogy annyira tuskó..:( órán többször azon kapom(kb.1 méterre van tőlem,)hogy engem bámul,és ha ránézek,akkor gyorsan elfordul,mintha mi sem történt volna.A barátnőim már folyton unják,hogy róla beszélek.-.6 éve szeretem úgy,hogy ő nem szeret engem.(legalábbis én nem tudok róla..)de nem tudok rá haragudni,mert annyira aranyos,és van hogy nagyon kedves...jah,és mint ha ez még nem lenne elég,ő tudja hogy szeretem,mert az egész osztály erről beszél..:\\\'(

akkor most velem van a baj,vagy ő ennyire tuskó?ha ezt olvassátok léccy írjátok le,hogy ti mit gondoltok erről az egészeről!üdv:egy kétségbeesett 12 éves lány:(


2009. jún. 18. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A srác csak szivat, úgyhogy szerintem jobb ha elfelejted. Ez egy reménytelen és egyoldalú szerelem. De ha kínozni akarod magad csak folytasd...
2009. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Még elég fiatalok vagytok, a srácnak biztos tetszel, de szerintem nem több. A fiuk ilyen korban elég furcsán viselkednek, egyszer kedvesek, máskor bunkók. Hát, ha tudja h szereted és eddig még ez ellenére se lépett feléd, sztem hagyd őt. Fiatal vagy nagyon, majd megtapasztalod még milyen jó is az amikor viszont szeretik az embert:) hello
2009. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
húgom is ennyi idős :):):)hát lehet, hogy zavarja hogy mindenki tudja az osztályban, és ezért nem mer semmit csinálni, fél, hogy akkor még jobban piszkálnának titeket.háát nem tudom, hogy mi lehet egy ennyi idős fiú fejében,lehet, hogy csak nem meri megmondani, kicsit félős.na, igen ez a "hajhúzgálós" korszakuk amúgy is a fiúknak :) majdcsak megjön az esze
2009. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs Veled semmi baj, 12 évesen még én se tudtam, hogy reagáljak, ha szivatnak. Most, 28 évesen már tudom! :D:D:D

Hogy néha kedves valaki, az szerintem kevés. Szerintem ne fuss utána, és a barátnőidnek se sorolgasd, hogy "szereted." Légy a sráccal normális, közömbös, ne olyan, mint aki rajong érte.

Ebben a korban a fiúk még éretlenek. Lehet, hogy tetszel neki, de az is lehet, hogy azért bámul órán, mert tudja, hogy szereted, és szivatni akar.

Próbálj csak meg az orrára koppintani, próbálj olyan benyomást kelteni, mint akit már nem érdekel a srác! ;) Amilyenek a pasik/fiúk, még az is elképzelhető, hogy akkor megváltozik a viselkedése.

2009. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,és szerintem igazatok is van,sokszor én is úgy voltam hogy már nem érdekel,otthagyom a fenébe,de nem sikerült..:(
2009. jún. 18. 21:27
 6/8 A kérdező kommentje:
21:22-nek köszi a választ,és most úgy teszek mintha nem érdekelne,pedig érdekel,azóta tök rendi,meg normális,majdnem hogy tényleg azt hiszem hogy én is tetszem neki..kár hogy a fiúkhoz nem jár használati utasítás..xD
2009. jún. 18. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:

ez jóóh "használati uasítás" XD nagyon jóó csinálj ugy mintha nem érdekelne sőt rá se nézz nagyon ha kérdezz is valamit tőled akkor válaszolj nei egykicsit lenézően(kicsit) meg se szólicsad te.És majd pár év mulva vagy hamarabb már könyörögni fog és akkor majd te kinzod őt :P Hidd el hogy ez lesz .. teljesen de teljesen ez volt velem:) a fiúk nem szeretik ha túl könyen megkaphatnak 1 lány az ugy már nem kihivás:)

na szija

14/L

2009. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. jún. 20. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!