Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek természetes, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek természetes, az élet rendje az, hogy mindenkinek akad párja vagy van olyan ember, akinek az életéből ez teljesen kimarad?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, akinek ez kimarad.
2014. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem pl. kimaradt, de másokat is tudok. Egy idő után a remény is elfárad. Csak a filmekben van máshogy :)
2014. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj.

En egyedulallokent osszesegeben boldogabb vagyok mint kapcsolataimban.


Persze nagyon jo szeretni, es szeretve lenni, de egy normalis csajt sem talaltam, akivel minden jol ment volna.. Csak a folytonos gebasz.


19F

2014. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ez attól függ, hogy ki mennyit tesz érte. Ha semmit, vagy rosszul, akkor teljesen ki is maradhat.
2014. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincsen olyan törvény, hogy mindenkinek kell legyen párja.

Magadnak kell megkeresned... max. olyan szerencséd lehet, hogy a párod keres meg téged.

Ha tényleg szerencséd van.

2014. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat ha csak nem vagy valami pap vagy remete, akkor kizart. Lesetalsz a foterre es azt mondod a noknek h akarsz dugni? Es ha eleget probalod, lesznek akik akarnak. Ilyen egyszeru.
2014. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyük fel,a kérdező nem Ennyire rámenős...:D
2014. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!