Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ribis? Ti hagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ribis? Ti hagynátok ezt suliba? Mit gondoltok erről? A töbni lent.

Figyelt kérdés

helló!

nem tudom mi a véleményetek, ezért kíváncsi vagyok hogy látjátok ti a dolgokat.

ha van egy teljesen átlagos lány, akinek nincs barátja, nem jár senkivel mert szürkébb, csöndesebb és nyugisabb, de hagyja magát a suliba pár fiúnak hogy fogdossa.

megengedi, hogy tapizzák a cicijét, popsiját és simizzék a combok között. leginkább ruhán keresztül.

ez szerintetek ribis? öszintén írjatok légyszi. :C



2014. okt. 2. 17:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%

Önbizalomhiány? nem ribis? Most őszintén mondja meg nekem valaki, attól hogy nincs párkapcsolata, miért ne lenne ribis az, hogy hagyja?


Egy normális, erkölcsös lány, nem hagyja hogy fogdossák. Őszinte véleményem az, hogy ez az egyik legundorítóbb dolog, amit egy lány csinálhat. Hagyja, és még élvezi is, de utána azért sír, hogy most r*banc-e. Könyörgöm, jó hogy nem teszed szét a lábad nekik, csak mert nincs barátod. Szerinted így bárki is akar majd tőled valamit?


Előbb gondolkodj, utána cselekedj.

2014. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

8 ezt nem tudom, de baromi szarul esik h az itélkezés megy ezerrel.

de mindegy, elvégre én kérdeztem ők meg csak válaszolnak. meg van aki direkt kicsavarja a kérdést, pl 6-os.

2014. okt. 2. 17:36
 13/29 anonim ***** válasza:
41%

Igazából azt kezd magával, amit akar. Isten igazából közötök sincs hozzá, hogy ő mit hagy és mit nem. Ahogy ahhoz sincs közötök, hogy őhány partnere volt/van/lesz.

Ti is csupán hódoltok a társadalmi prüdériának, ami bekorlátozza a nők szexualitását, majd nagyokosan kioktatjátok, hogy szar alak lesz attól, ha nem a ti értékrendetek szerint éli az életét. Nem, nem arról beszélek, hogy hű de frankó, amit művel. Úgy általánosságban. Nektek mindenki lotyó. Nektek szarabb alak lesz egy nő bizonyos dolgoktól, mint egy férfi, holott ugyanarról van szó. Nektek tabu a szex és minden egyes dolog vele kapcsolatban.

Hülye kérdés volt, szent igaz. De nem egy dologra világított rá az elmaradott, másokat hibáztató gondolkodásotokkal kapcsolatban.

2014. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
13 köszönöm, ez jólesett. csak többeknek kéne így gondolkodni és nem egyből itélkezni. persze biztosan változna minden ha volna párkapcsolat.
2014. okt. 2. 17:45
 15/29 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező. Az hogy van, vagy nincs párkapcsolat nem ment fel az ilyesfajta viselkedés alól. Személy szerint, én olyan férfinek érzem magam, aki megérdemel egy olyan lányt, aki nem használta ki azt, hogy lány, nem adta oda magát mindenkinek (nem csak szex terén). Nos te nem ilyen vagy.


13-as válaszoló. Elhiszem, hogy neked rendben van az ilyen, de egy normális ember, nem így gondolkodik, hogy divat, hóbort, 21. század bla bla bla. Nem vagyok maradi szerintem azért, mert elítélek egy ilyen lányt (szerintem nagyon is jogosan). Nincs közünk hozzá kivel/mivel,mennyivel volt/van/lesz. Nyilvánosságra hozta a kérdést, akkor fogadja is el a negatív kritikát.


Kérdező, neked meg azt tanácsolom, hogy ne egy emberre hallgass, mert attól hogy ő ilyen "értékeket" normálisnak tart, nem azt jelenti, hogy neki lenne igaza.

Nézz magadba, gondolkozz azon, hogy nem-e ez az oka annak, hogy nincs barátod? Honnan veszed azt, hogy már kisfiú, nem pont emiatt nem akar tőled kapcsolatot?

Változtass magadon, mert így csak a szokásos, átlagos kislányok közé fogsz kerülni.

2014. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
15 arra sincs garancia, hogy te gondolod jól és a te értékrended a helyes.
2014. okt. 2. 18:00
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

15-ös válaszoló: Elhiszem, hogy neked rendben van az ilyen, de egy normális ember, nem így gondolkodik, hogy ribi, undorító, pláne a 21. században. Nem vagyok trendi, überliberális szerintem azért, mert nem elítélek egy ilyen lányt (szerintem nagyon is jogosan). Valóban nincs közötök hozzá kivel/mivel,mennyivel volt/van/lesz.

Te még a huszadik században élsz, én viszont már a huszonegyedikben. Ideje lenne felzárkózni, mert már eltelt tizennégy év.


Kérdező, tedd azt, ami jól esik. Ha valaki csak elítélni képes, nem elég jó hozzád. Ne állj be a sorba; ne legyél prűd.

2014. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
17 nem is teszem és jó tudni, hogy nem mindenki itélkezik ismeretlenül. azt meg főleg nem kéne megmondani a nagyokosoknak, hogy mi a normális, vagy mi a követendő példa.
2014. okt. 2. 18:42
 19/29 anonim ***** válasza:

Nem coda, hogy nem érted, a ribik sosem ismerik el/ismerik fel, hogy ribik.

Szex meg szopkodás nélkül is lehetsz ribi. Az is vagy.

2014. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

én is ilyen lány voltam 15-16 évesen és visszagondolva azért csináltam ezt mert egyszerűen élveztem hogy szexinek találnak vagyis inkább azt hogy ha nem is én vagyok a legszebb mégis velem foglalkoznak mert én hagyom.... már rég máshogy gondolom és igazából eléggé megbántam :) buta kislányként gondolok vissza magamra...

persze lehet azzal védekezni hogy a tested a te tulajdonod, de egyszer majd a tested egy férfi tulajdona lesz, és vele szemben sem fair hogy ami az övé előtte körbe körbe adogatta egy csomó csávó :)

másrészt a többi csajjal is ki.aszás mert mivel téged könnyen megkapnak beléjük nem szánnak energiát...

szoval ez neked biztos hogy nem jó, de ha magaddal nem is törődsz törődj a környezeteddel vagy a leendő párkapcsolatoddal :))))

2014. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!