Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ribis? Ti hagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ribis? Ti hagynátok ezt suliba? Mit gondoltok erről? A töbni lent.

Figyelt kérdés

helló!

nem tudom mi a véleményetek, ezért kíváncsi vagyok hogy látjátok ti a dolgokat.

ha van egy teljesen átlagos lány, akinek nincs barátja, nem jár senkivel mert szürkébb, csöndesebb és nyugisabb, de hagyja magát a suliba pár fiúnak hogy fogdossa.

megengedi, hogy tapizzák a cicijét, popsiját és simizzék a combok között. leginkább ruhán keresztül.

ez szerintetek ribis? öszintén írjatok légyszi. :C



2014. okt. 2. 17:19
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

17 bocs, de mellényomtam telón :(

zöld kezet akartam volna, ne haragudj :/

2014. okt. 2. 18:53
 22/29 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy a figyelemért csinálod, vagy élvezed.

ha élvezed, akkor legyél diszkrét, és élvezd.

ha a figyelemért, akkor elárulom, hogy nem fog bejönni. nagyon rövid ideig tart, és utána rossz, mikor magadra maradsz.

2014. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
20 köszönöm neked is :)
2014. okt. 2. 19:02
 24/29 anonim ***** válasza:
egyértelműen az...
2014. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%

"de egyszer majd a tested egy férfi tulajdona lesz, és vele szemben sem fair hogy ami az övé előtte körbe körbe adogatta egy csomó csávó"

HAH! Beszarok! Menten beszarok! :DDD B'szki...

B'szki! :D

2014. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Szánalmas. Én arra gondolnék, hogy a csaj annyira értéktelennek találja saját magát, hogy egyedül ezzel tudja magára vonni a figyelmet. Most komolyan, önbizalomhiányod van? Ennyire nincsenek sem belső sem külső értékeid? Tudod ki a francnak kéne egy ilyen barátnő. Nagyon gáz.
2014. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ribis. Szánalmas, nem tudom önbizalomhiány csak csak szimpla hülyeség van a dolog mögött, de olcsó áruvá teszed magad amit bárki megkaphat. Őszinte válaszokat akartál, megkaptad. Ne kérdezz ha nem bírod a kritikát. (külön gratulálok, hogy csak annak a szava számít aki azt mondja, amit hallani akarsz, tudod ez hova vezet ugye? Nem? Segítek, torz világképhez, ugyanis a világ olyan amilyen nem pedig olyan amilyet akarunk.)


Tudod mi a legszebb az egészben? Hogy ez megmarad, örökre. Mindig lesz valaki aki emlékszik erre egy buliból, évek múlva is az aktuális párod fülébe juthat. Hát még ha felvétel is készült (honnan tudod, hogy nem?) fogod te még emiatt a falba verni a fejed. 15-16 évesnek tippellek, gondolom ezt mint az önrendelkezés formáját éled meg, de azt kell mondjam, egy ilyen lány se nem nyugis se nem szürkébb. Csak szánni való, és figyelemhiányos.

2014. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
szerintem meg az a lany gondolja at miert teszi ezt?! Lehet hogy szereti. Akkor meg nincs problema. :) Senkinek nem art ezzel nemde?! Azert jo lenne megerteni a dolog pszihologiajat, vagyis hogy miert engedi magat megalazni tobb fiu altal is?!
2014. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Mi a bajod? Most kértél véleményt, akkor ne sírj az ítélkezések miatt, bevállaltad.


Amúgy meg, kérdésre válaszolva, következetlen, meggondolatlan viselkedés ez, tipikus buta lány. És ezt bántás nélkül mondom. Csak ezt bármilyen jó indulattal is mondhatom, mivel negatív vélemény, ezért bántásnak fogod venni, ahelyett, hogy elgondolkodnál, hogy esetleg valami tényleg nem stimmel.


De maradjunk annyiban, hogy álszent prűd vagyok és maradj abban a mederben ha neked az jó :) Az más kérdés, hogy ezzel mit érsz el...

2014. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!