Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy újra olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra olyan legyen, mint régen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, régen nagyon sokat beszélgettem vele, de mostanában hanyagol. Hiányoznak az átbeszélgetett napok, éjszakák.

Csak barátok voltunk/vagyunk. 16/L



2014. okt. 2. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért hanyagol?
2014. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom :/
2014. okt. 2. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy korodbéli lánybarátom, akivel sokat beszélgettem. Az a leány csúnyán megbántott, így aztán megszakítottam vele a kapcsolatot. Lehet te is megbántottad valamivel a barátodat?


23/F

2014. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szeretem az ilyen fiú-lány barátságokat... :) nem futott át a fejedben h elkezdett irántad többet érezni? átbeszélt napok, éjszakák... khm... persze tudom én h barátság, de attól még... esetleg nem került a képbe neki egy lány? mert ha barátnőt talált, vagy folyamatban van a dolog, a lány simán lehet rád féltékeny, és mondhatja, h "ne beszélj vele annyit"... de ezek csak tippek... a legtisztább ha odaállsz elé és megkérdezed tőle (hiszen elég bizalmas viszonyban lehettetek, ha ennyit beszélgettetek) h "ne haragudj, de vmi rosszat tettem, v miért nem beszélünk annyit?"
2014. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Barátnőt biztosan nem talált, arról tudnék. Azt hiszem...

Talán tényleg az lenne a legjobb ha megkérdezném. :)

2014. okt. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!