Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha animét nézek huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha animét nézek huszonévesen? Ráadásul fiú vagyok :D

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 22:15
1 2 3
 11/21 fahéjas Alien ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
vannak olyan animék amiket a gyerekek nem tudnak megemészteni és felfogni kellőképp,ezért felnőttfejjel kell megnézni,szerintem egyáltalán nem gáz,és a horror animék sokkal durvábbak mint a horrorfilmek mivel a horrorfilmekbe csak ijesztegetni tudnak meg belsőségeket mutatni,a horror animék viszont az agyaddal játszanak,elég keményen,és hiába megrajzolt karakterek vannak benne,sokkal félelmetesebbek tudnak lenni
2014. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nincs korhoz kötve, az néz aki akar, ha valaki szerint gáz, akkor az az ő dolga.

És, nemhez meg végképp nem köthető, fiúk-lányok néznek animéket. hajrá.

2014. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz, vannak felnőtteknek szóló animék (legalább is nem hiszem hogy a Hellsing vagy az Elfrn Lied nagyon gyerekmese)
2014. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is szoktam. 24 f vagyok. :D
2014. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hogy hányszor láttam már ilyen kérdést.... Nem tök mindegy gáz-e ha szereted? Én magasról teszek rá, ha valaki szerint gáz. Én szeretem és ha 30-40 évesen is érdekelni fog még az anime még akkor is leülök és nézek. Ráadásul van ami kifejezetten érettebb korosztálynak szól...


Szóval nem. Soha nem lesz gáz.


lassan 23L

2014. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 38 éves sógorom imádja a Dragon Ball-t és Bleach-et van felesége + gyerekei is.

A felesége (a nővérem) útálta az animéket és gyerekes hülyeségnek tartotta. Aztán megnézettem vele a Death Note-ot (nagy krimi fan) és már 3x ledarálta :D.

(ami még vicces a sógorom, kopasz 190 cm és boxedző)

szm nincs korhoz, nemhez kötve, hogy éppen ki mit néz vagy szeret csinálni...


pl. Death Note, Elfen Lied, Rainbow- ot sem 10 éveseknek találták ki :D

2014. okt. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak még sok ember tudatáig nem igazán jutott el ez a műfaj. Sok felnőttnek szóló Anime van. Animációs filmet ugyanúgy megnéznek felnőtt fejjel tehát tényleg azt néz az ember ami szórakoztatja. Tipp, ha mások nem szeretik körülötted ne beszélj inkább róla.
2014. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Szerintem nem az,sot...nalunk azt se tudjak hogy mi az az anime...Hat most gondolj bele,egy anime 100-szor jobb mint az Ejjel-Nappal Budapest...Foleg a Death Note!!!


Amugy is hiaba animacio,nem mese.Anyum is egyszer megkerdezi:Lanyom hat te milyen rajzfilmet nezel?Erre en:Rajzfilm?Hat nem tudom,hogy egy tortenet ami a halal utani eletrol szol rajzfilm lenne(AngelBeats!) ...egy hat eves ezt nem nagyon ertene meg...


14L

2014. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!