Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nehéz normális párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehéz normális párt találni? Nektek hogyan sikerült? Ti is így látjátok? Ti hol ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés
Évek óta "egyedül" vagyok. Mindenki hangoztatja, hogy az őszinteség és a bizalom milyen fontos, meg hogy időt kell hagyni a másik megismerésére, de mindenki légvárakat kerget, gyakorlatban letojja. Nagyon sokan várják a nagy szerelmet, de dolgozni egy kapcsolaton már nem szeretnének. Ennyire nehéz egy normális párt, férjet találni, aki szintén, ha más nem is, de meg akarja próbálni? Akiben benne van legalább a szándék? Hol ismerkedtetek meg a párotokkal? Min látszott, hogy ő komolyan gondolja? Ez így is lett?
2013. dec. 26. 22:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%

22F vagyok. A koromnál jóval érettebb, a korosztályom beli lányok borzasztóan elmaradottak szellemi szinten. (hozzám képest)


A párom 29 éves és a munkahelyünkön ismerkedtünk össze.


Én is így voltam ezzel a dologgal mint te.. nekem az jelentette a megoldást, hogy egy tőlem idősebb nővel jöttem össze, akivel egy szinten vagyunk gondolkodásmódilag.

2013. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 besenyőpistabácsi ***** válasza:
76%
Nem szeretnék légvárakat kergetni, légvárakat építeni, ábrándokat kergetni, ábrándokat építeni, de azt tudom, hogy nagyon nehéz normális párt találni, szinte lehetetlen! Nézd: a páromnak sem sikerült! Így már azon sem csodálkozom, hogy nekem, magamnak sem sikerült! Ez a következtetés több évtizedes tapasztalat eredménye! Azért mégsem szeretnék egyedül maradni, másnak sem ajánlom! Sok-sok kompromisszum, megértés és szeretet kell!
2013. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon nehéz normális párt találni.Én neten próbálkoztam vele és számtalan randi után találtam csak meg.Hónapokig nem voltam benne biztos,hogy komolyan gondolja,sőt abban sem,hogy én igen.Próbáltam nem túlzottan megszeretni,ha balul sülne el a dolog.Végül kiderült,hogy nagyon is összeillünk :)

Komolyan gondolta,mert hazavitt bemutatni a családjának,a távolabbi rokonainak is és mindenben segített...nem tudnám felsorolni,de sok-sok apróságból látszott.

2013. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Sokan azt hiszik, hogy egy jó kapcsolat majd csak úgy lesz, jön a szerelem első látásra, a herceg fehér lovon, vagy csak a tökéletes nő, akinek nincsen semmi hibája. Ja, és hogy a szerelem örökké tart. Egyszerűen túl sok mindent akarnak, igen gyakran tökéletesen ellentétes dolgokat (legyen szelíd, de közben vad is, legyen rendes családapa, de legyen egy szívtipró macsó,stb...). Amíg az emberek nem tesznek rendet a saját fejükben, addig a kapcsolatuktól sem kapják meg azt, amit az adni tud.



Amúgy én a párommal 2 éve jöttem össze úgy, hogy előtte már együtt voltunk 2 évet, ami után volt egy hosszabb szünet, ami alatt rájöttünk, hogy mindenhol máshol csak rosszabbat kaphatunk. Azóta újra együtt vagyunk, és boldogan élünk, talán míg meg nem halunk :)

2013. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

KEdves Kérdező!

RÉszben egyetértek Veled, másrészt azt tudom mondani, hogy a lányok (nők) és a fiúk (férfiak) között is akad ilyen és olyan gondolkodású is...Van ismerősöm aki férfi és ugyanez, amit leírtál, nem tud megkomolyodni, megállapodni, pedig mindjárt 30. A másik meg mindjárt 30 és azért nem tud megállapodni (bár szeretne) mert nem kap olyan lányt.



Szerintem a párkapcsolathoz az kell, hogy mindkét félnek elég EQ (érzelmi intelligencája) legyen, egy kapcsolatban szinte minden más az után jön...minden ezen alapszik, áll és bukik, lgalábbis lelki síkon.



Mi 16 és 17 évesek voltunk, mikor megismerkedtünk, és első perctől úgy képzeltük, hogy örökké fog tartani, 17 évesen is szilárdan hittem, hogy Ő lesz a férjem, Ő pedig azt, hogy a felesége leszek...Körberöhögött mindenki a terveinkért. Nem mondom megvívtuk a saját harcainkat, de a végén mindig egymás mellett voltunk...És ma már jegyespárként méginkább.

7 éve vagyunk együtt és körülöttünk sokan szakítottak az évek alatt, és nem általánosíthatok, hogy egyik vagy másik hibájából...sokat jelent az, ha nem vagyunk őszinték a másikkal, de ha önmagunkkal sem, az mégnagyobb baj...



Mi gimiben ismerkedtünk meg, más más suliba jártunk, de egymásmellett volt a két suli. A legjobb barátnőmnek volt osztálytársa a párom...



23-L

2013. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Kulfoldon élek. Egy internetes oldalon kerestem magamnak ugy mond -francia tanàrt, igazàbol csak egy embert, akivel egy helyen lakunk, és megtanulhatok tole franciàul..Talàlkoztunk tobbszor, o szerelmet vallott, én mondtam neki, hogy o nem az én esetem...bla bla...eltelt 9 honap...a fiu még mindig nagyon akart..én meg idokozben ràjottem, hogy mégis csak nekem valo. :) Szeret, mellettem van, mindig segit és turelmes velem...és hat 9 honapot vart, bombazott viragcsokrokkal, kényeztetett, mozi, étterem...stb. Azota osszehazasodtunk, és 6 honapos terhes vagyok. :)
2013. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%

Számomra olyan furcsa ezeket a válaszokat olvasni, mintha nem lèteznènek normális emberek. Èn 23 èves vagyok, 3 ève vagyunk együtt a párommal, közõs jövöt tervezünk. A baràtaim ès kõzeli ismerõseim javarèsze komoly, több èves kapcsolatban èl vagy èlt règebben. Nyilvàn aladnak kivètelek, de a többsèg komolyan gondolja a kapcsolatát.


Szóval, nem akarok senkit megbántani, de szerintem az èrtelmes, normális emberek hasonló èrtelmes emberekkel mozognak egy körben, mert erre van igènyük. Ha valaki kèptelen a több száz/ezer ember közûl kifogni egy normálisat, akkor el kellene rajta gondolkodni, hogy vele van a problèma.


Na meg, erre a válaszra is lehet úgy reagálni, hogy lepontozzuk vagy elgondolkodunk rajta ;)

2013. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem úgy sikerült, hogy nem kerestem.

Sok emberrel beszélgettem, akikkel jól kijöttem, azoknak később is kerestem a társaságát, de így is csak egy volt, akivel kialakult a kölcsönös vonzalom.

De soha nem úgy álltam senkihez, hogy "Na, őt most megszerzem!"

2013. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon nehéz "normális" párt találni, főleg, ha lökött vagy. :) De igazság szerint szerintem az a baj, hogy túlzott elvárásai vannak legtöbb embernek azzal kapcsolatban, hogy mi a "normális". Szerintem sokkal fontosabb, hogy megismerd a másikat (de igazán, nem csak látszólag), és elfogadd olyanak, amilyen. Ha "normális", akkor normálisnak, ha jó, jónak, ha rossz, rossznak. Mert elfogadás = szeretet. Elvárások viszont nem = szeretet...

És ez egyben azt is jelenti, hogy felesleges abban reménykedni, hogy majd a másik a kedvedért megváltozik, mert nem fog. Egy esetben fog: ha befolyásolható személyiség. Akkor viszont a kapcsolat elve bukta, mert bár nagyon kényelmes egy ész nélkül mindenre bólogató bábu, de társnak nem nevezhető, és egy idő után eléggé uncsi is.

Az, hogy komoly-e a dolog, csak az idő múlásával dől el. Neki lehet úgy menni egy kapcsolatnak, hogy én komoly kapcsolatot keresek, de ezt nem szabad ígéretnek venni. Aki 5 perc után kijelenti, hogy ez a dolog komoly, az gyanús.

Dolgozni a kapcsolaton... nem tudom, mit értesz ezalatt, de ha azt, hogy teperjünk a másinál, hogy megszeressen minket, azt nagyon nem javaslom neked.

Boldog karácsonyt!

2013. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Igen nehéz párt találni.A saját tapasztalatomból kiindulva én soha sem feleltem meg 1 fiúnak sem,mert eléggé visszahúzódó típus vagyok ,ők pedig a bulis "menő" lányokra buktak..17 éves koromban betelt a pohár és elkezdtem neten ismerkedni több de inkább kevesebb sikerrel.Pontosan nem tudom,hogy mennyi sráccal beszélgettem "komolyabban",mármint akivel találkoztam volna,de legyen ez a szám 30,abból 20-ról már pár óra alatt kiderült ,hogy az én tökéletes ellentéteimet szeretik (nagyszájú,bevállalós,bulizós stb..).maradék 10nél az volt a helyzet,hogy legtöbbjük furcsa volt,mert látszott az írásukon,illetve telefon beszélgetések során,hogy csak d*gni akarnak..Aztán eljött az első srác akivel több hónapos beszélgetés után találkoztunk,és egyikünk sem azt kapta amire számított (ezt nem részletezném) letörtem,de folytattam a chatelést,jött egy másik srác,szintén pár hónap dumcsi,tali,és már hívott a lakásába..Harmadik illetővel sosem jött össze a találka,mert messze lakott és egyikünk sem tudott volna megoldani semmit a találka érdekében.18 elmúltam és már feladtam az egészet és csak unalomból regisztráltam egy közösségi oldalra ahol az első ember aki bejelölt ismerősnek szimpatikus volt,de vissza gondoltam az előző fiúkra és nem igazán akartam komolyra venni a dolgot.A srácról kiderült,hogy nem lakik messze (fél óra busszal) és sokáig nyaggatott,hogy találkozzunk..féltem az egésztől,hogy koppanok megint és nem úgy lett..azóta is együtt vagyunk és hálát adok az égnek,hogy a sok bunkó mellett az interneten találtam egy tökéletesnek mondható párt.Ennyi az én kis love story-m . Sablon szöveg,de tényleg ne adjátok fel,meg kell ragadni minden lehetőséget.22L
2013. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!