Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Bejön nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Bejön nektek egy pocakos fiú?

Figyelt kérdés
bejön nektek a kispocakos fiúk?
2010. jan. 22. 13:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
60 kilóval meg úgy fogsz kinézni, mint egy nő... Kezdj el keményen sportolni valamit, legjobb a konditerem egy edzővel, mert ott egységesen meg tudod dolgozni az izmaidat. Szedj fel 10-15 kiló izmot pár év alatt, mindjárt sokkal jobban fogsz kinézni... Nekem (férfi vagyok) legalább annyira visszatetszőek a sovány porbafingó hajlott hátú vékony férfiak, mint a dagadékok...
2010. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
A mackósak aranyosak...van aki nem tehet róla, hogy kicsit pocakos, mert mondjuk olyan géneket örökölt. A lényeg, hogy ne legyen nyüzüge :)
2010. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

14 nemtom hanyas. a ryan reynoldsos. szóval sztem aki aztmondja h nemjönbe neki a betonhas az nem a reynoldrsa gondol, hanem pl a svarcira:D [link]

énsem szeretem a pocakos csávókat, de nekem a betonhas nem a reynoldsot jelenti, hanem a svarcit. és azmár nemtetszik. a reynoldsé alap lenne :D

2010. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak... én linkeltem a Ryan Reynoldsot :)

Na szóval az itt a gond, hogy amikor a nők azt mondják, hogy bejön a mackós, azt a pasik sokszor úgy értik, hogy lehetnek kövérek.

Amikor azt mondják, hogy nem tetszik a kigyúrt... akkor meg én aki 15 éve jár terembe és úgy nézek ki, mint a Reynolds... na hát persze, hogy magamra veszem.

Ez a mackós, meg kigyúrt dolgok elég körülírhatatlanok, ezért van belőle ennyi félreértés...


De azt változatlanul tartom, hogy amikor két 100 kilós ember fogja egymás kezét az utcán, és váltig állítják, hogy nekik a másik jön be... na az hazugság... Nincs az a nő akinek a Ry Reynolds teste ne tetszene jobban, mint a pocakos, és nincs férfi aki (még ha szereti is a "van mit fogni" kategóriát) ne csorgatná a nyálát bármelyik fitness modellre...


Persze az egész hülyeség. Azt szeretjük akibe beleszerettünk. Csak nem szabad elkövetni azt a hibát, hogy hízunk együtt mint a disznó, közben meg azt hazudjuk magunknak és a másiknak, hogy ez tetszik!!!

2010. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem, legyen inkább sportos vagy vékony alkatú, de több barátnőmnek igen. Ízlések és pofonok.
2010. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Perszee!Hiszen az sem jó ha egy fiú csont sovány.Inkább maranéka kispocakos fiúknál.Deazért egy nagyon kövér fiúval sem járnékxd
2010. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

az igaz h sokaknak mást jelentenek ezek a kifejezések.

nekem a mackósról konkrétan egy mackó jut az eszembe. aki hasonlít rá. pl ez: [link]

ezolyan mackós, csak kicsi mackó:D

és az ilyet én nemszeretem.

a kigyúrtról meg a svarci kategória jut az eszembe, aki nem csupán konditerembe jár, h formásodjon, hanem hajazik a body builder testfelépítésre. és az legalább olyan ronda, mint a mackós.

RR az arányos, jó a hasa is, nem bodybuilder, nem mackós, ő a pont jó kategória. nekem így nézki egy olyan pasi, akinek bejönne a teste. (de a hasa túl szőrös:D)

2010. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
képeket linkelnétek, ami még a "nekem még ez bejön" kategória?
2010. jan. 22. 15:00
 19/34 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek a nagyon kigyúrt pasik, pl. amit az egyik kedves válaszoló linkelt nekem tényleg nem jön be és nem hazudok. :D Ami nekem bejön az a jelenlegi Párom testalkata (kicsit van a hasán, de nem túl sok), illetve nem tudom ki látta az egyik tv reklámban (amiben hasmenés elleni cuccot reklámoznak :D:D:D ) és egy villamosvezető bácsi van benne. Na abban mutatnak egy jó férfi testet, nekem az nagyon tetszik. :)

20/L

2010. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
undorito
2010. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!