Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Bejön nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Bejön nektek egy pocakos fiú?

Figyelt kérdés
bejön nektek a kispocakos fiúk?
2010. jan. 22. 13:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
18.12-es! Azt lépem, hogy jó nevetségesen nézhettek ki együtt :D Hátulról mindig kiröhögöm az ilyeneket... mikor a csávónak van egy csontos 20 centi széles lapos segge amin lóg a gatya, a csaj meg háromszor szélesebb :D :D :D De azért sok boldogságot! :D
2010. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
ahogy a hölgyike mondta, xd senki nemtehet róla elhet h, szeret eni vagycsak örökölte pl én fiu vagyok 14 éves 68 kilóval alacsony vagyok de széles és mackós vok :) nos hm a volt 16.17 csajomnak nemvolt baja ezel most ki akar oylan barátot h ráversz mint nőként öszt öszehulik benem van erős is tudom az kel de akoris emrt vlaaki kövér már nemkel lebaszni engem igyis szeretnek nemvagyok egosite se barom se beképzelt aranyos vagyok^^msozt szeritnem ha van 1 akármien barátod ő elkezd azért cikizni mert mitudom én hiztál 5 kilót vagy hasonló ha normális aztmondja neked jólál kicsim..:) hameg bunkó ak persze h beszól de ak dobni kel enyit szeretem volna és bocs a helyesirási hibák miat siettem:(
2010. dec. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
meghát ha valaki szerti a párját és vele egyutvan akor nem mind 1 aki őszintén szerti a párját emg iylen dolgok azt nemérdekli h kövér-e vagy sem engem 1 lány se szolt le méég azért pedig már voltam lányal 1 ágyba nem ugy h sex hanem csak meghivot h aludjak ot am is még kicsi vagyok hozá!! nemtudjátok miért tartok tőle h lefekudjek a barátnőmel? 15 éves nagyon aranyos de téleg miindent emgenged és nemerek pedig ő szeretné látom rajta na látjátok őtse zavarja h kövér vagyok aki boldog azt nemérdekli semi:)az oylanokat érdekli hogy hu izmos hu ezek... azokat vagy azokal már párszor kiabsztak higyétek el lehet h kövér a fiu de 20x is elhet normálisab mint amire te vágysz h pl izmos elgyen oké otvan előted de kitudja mien bunkó paraszt szóval lányok gondolkazotaok csak enyit kérek remélem bejötek a tipjeim és ez nemszolt senki elen!! nemkel nekem álni jó?:)
2010. dec. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
de ugy amckós h bocs nem mértem magam valami 60-68 kiló és valami 160-163cm:)
2010. dec. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!