Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Bejön nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Bejön nektek egy pocakos fiú?

Figyelt kérdés
bejön nektek a kispocakos fiúk?
2010. jan. 22. 13:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Na tessék... itt vagyok én, mackósan aztán nem mackósan... hát dombon ülő fűcsomó legyek, én nem akarok többé mackós lenni :D

[link]

2010. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
nah ezegy nagyon hazsnos kép volt. most mindneki eldöntheti h a mackós, vagy a nem mackós a látványosabb:D
2010. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

[link]


A mackós és az ápolatlan,meg a kövér az nálam nem ugyanaz!!!!!!!!!!

2010. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
58%

Aha... Gerard Depardieau végtelenül sármos... Hagyjuk ezt... ha a 8-as buszt vezetné, vagy a szemetet vinné el a ház elől akkor csak egy nagy orrú, feminim kövér ember lenne, aki senkinek nem tetszik...

Mint szinészt csípem... de miért kell összekeverni azt, hogy valaki jó szinész, és azt, hogy néz ki???

2010. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Jujj mindent visszavonok, tényleg jó pasi ez a Depárgyiő :D

[link]

2010. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Ezt Te honnan veszed,hogy összekevertem valamit??

Az alakját mutatom 30 évvel ezelőtt,mert ugye most azért nem egészen így néz ki.Nálam ez a mackós.És ugye nem gondolod,hogy a barátomat vagy ismerőseimet fogom idebiggyeszteni??:-))

2010. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
30 évvel ezelőtt nem volt jó a teste. ezvan.
2010. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Neked nem,nekem igen!!! Izlések és pofonok.....Kinek a pap,kinek a papné,nekem a paplan!!!
2010. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
én egy kicsit kövér vagyok, de a "barátom" meg nagyonnagyon vékony. na, erre mit léptek? :D
2010. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

1: Ryan Reynolds tényleg állati pasi, de ez a kép vicces: nem is szőrös a mellkasa...legalábbis egyik filmjében nincs...ráfotoshoppolták...nagyon yoooooooo

2: A kérdező a kispocakos fiúkra kérdezett rá...sztem az édes, és szeretnivaló...a barátomnak is van:)

2010. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!