Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt így megkérdezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt így megkérdezzem vagy túl durva?

Figyelt kérdés

"Szia XY! Mondd csak, mi szégyellnivalóbb egy szépen megrajzolt portréban, egy fotonál, amin félrészegen (az imádott pasid távollétében) pózolsz q haverokkal?"


Míg az én általam készített rajzot egy pár nap után eltávolította az üzenőfaláról (én raktam fel a képet), addig a bizonyos fotó még mindig fent van, holott az a tapasztalatom hogy a lányok (az baráti körömben) inkább büszkén kiteszik a róluk készült rajzokat.

Igazából mondhatnám hogy leszarom a facebookot de azért mégis piszok rosszul esik.


6 éve ismerem a csajt, de már nyár eleje óta nem találkoztunk, tehát a kapcsolatunkon nem valtoztatna.



2014. okt. 4. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, úgyis el fog küldeni a p.csába.
2014. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igen. :)
2014. okt. 4. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
megkérdezheted. de minek?
2014. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert tudni akarom az okot
2014. okt. 4. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs oka, ő egy olyan lány aki szarik a romantikára. Egy üveg pálinkával 10-szer jobban le tudod venni a lábáról mint egy portréval amivel legfeljebb kitörölné a seggért azt jól van.
2014. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem valószínű hogy így megtudod az okot. mit lehet erre válaszolni? én egyáltalán nem erőltetném meg magam válasszal. milyen alapon kéred számon mi van az üzenőfalán? nem tetszett a rajzod aztán ennyi.
2014. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elvileg tetszett neki, legalábbis azt mondta. És nem csak neki tetszett. ( na meg egy fotóról készült, realisztikus stílusban)

Meg elvileg romantikus csaj is, nem az a tipikus r.banc, csak valamiért én szégyellni való vagyok számára.

2014. okt. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!