Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak meg az exemtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szabaduljak meg az exemtől?

Figyelt kérdés
Még mindig szeretem. Sokszor mondtam neki, hogy hagyjon békén. Nem lehet levakarni. Folyamatosan összetöri a szívem. Hogy álljam meg, hogy ne válaszoljak neki, ha keres (én nem keresem) és hogy bírjam ki, hogy ne találkozzak vele?

2014. okt. 4. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha szereted!! Akkor inkább találkozz vele te bolond.
2014. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne keressen: Letiltod a gáchiba, nem veszed fel a telefon hívásokat, nem válaszolsz az sms-ekre.Ne találkozz vele: Kerüld el...
2014. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mivel te is vágysz rá ezért nem is fogsz tőle megszabadulni.
2014. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy fokozatosan táplálod iránta az érzéseket. Először is erőt kell venned magadon, és megmondani neki, hogy hagyjon békén. Valószínű, azért nem tudod lerázni, mert látja, hogy bizonytalan vagy. Ha azonban határozottan megmondod neki, hogy egyszerűen ne keressen akkor - normális körülmények közt - megérti, és békén hagy. Ez után dobozold el, vagy dobd ki azokat a dolgokat, amiket tőle kaptál, hogy ne is emlékeztessen rá. Legyél sokat társaságban, és foglald el magad, így majd csökkennek az érzések, és nem fog már érdekelni.
2014. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak legyél az az ember, amelyik nem válaszol az exének.
2014. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1-es: az oké, hogy én szeretem, DE:

egy évig jártunk, most a szemem előtt csajozik, de azért engem még kihasználna (időm, pénzem, testem, mindenem), sokszor leszar, de azért még keres, nehogy elfelejtsem, kb minden héten depis vagyok miatta, mert más nővel látom és hasonlók. El akarom engedni.

Amilyen gci most, meg sem érdemel, de nem könnyű túl lenni rajta (nem beszélni, nem találkozni vele), mert egy év nem múlik el nyomtalanul, első barátom volt és én még szeretem.

2014. okt. 4. 19:40
 7/14 anonim válasza:

ha szereted menyj viszza hozzá :)

én a helyedben ezt tenném

hisz ha szereted akkor nem tudod elfelejteni

2014. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha rossz hatással van rád, nehogy visszamenj hozzá
2014. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha más sráccal kezdesz el járni akkor viszont csak őt használod ki mert nem lesznek valódiak az érzelmeid.

Nincs mit tenni, te még mindig az exedre vágysz.

2014. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De nem értitek, hogy nem akar velem járni? Fél éve megy a huza-vona. Hogy lehetne elfelejteni (nem vitatom, hogy őt akarom, de mással is randiztam már azóta)? Nem rajtam múlik, hogy újra együtt legyünk.

A kérdésre szeretnék választ.

2014. okt. 4. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!