Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek exemtől kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek exemtől kapott ajándékaimmal?

Figyelt kérdés
Nemrég mentünk szét, és elég sok mindent kaptam/adtam neki. Most ezekre rá se tudok nézni, és össze is gyűjtöttem őket egy nagyobb szatyorba, de kidobni nem akarom, kirakni nem akarom, de nagyon el se fér sehol. Pénzem is elég sokat érnek, és egyébként is szép emlékek, csak jelenleg nagyon fáj rájuk nézni. Ti kidobnátok?
2014. jan. 17. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
add oda valakinek akinek kell.. Mást nem lehet.
2014. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Add el/ajándékba nekem.
2014. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
add nekem
2014. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd el egy dbnozba a szekreny tetejere. Kesobb megszepul, mint emlek.
2014. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

emberfüggő ki mit kezd az ilyen holmikkal


nekem kuka ill ha valami ismerősömnek tudom hogy régóta fáj rá a foga nekiadom

2014. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem dobnék ki mindent. Akár oda is adhatod őket valakinek, vagy eladhatod, esetleg egy dobozban felrakod őket a szekrény tetejére, hogy majd később szép emlékek lesznek (bár nekem utóbbival az a tapasztalatom, hogy előbb-utóbb szép emlék helyett a kuka kategóriába kerülnek). Esetleg amit úgy gondolsz, hogy tetszik, csak még fájó emlékek fűznek hozzá, félreteheted és majd idővel megint használhatod, mondjuk fülbevalót, nyakláncot, vagy hasonlókat.
2014. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden komolyabb exem számára fent van tartva egy doboz. Aztán abba belerakok minden és be az ágy alá. 3 dobozom van így jelenleg.
2014. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Küldd vissza, ha neki nem kell, add el.
2014. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!