Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg az exemtől?

Figyelt kérdés

Nagyon ragaszkodom hozzá és szerintem ő is hozzám. 4x szakítottunk, összesen 2,5 évig voltunk együtt. 1,5 éve szakítottunk utoljára.

Szerintem ebben a ragaszkodásban közrejátszik, hogy mindkettőnknek első kapcsolata volt, egymással vesztettük el a szüzességünket is.

Úgy képzeljétek el, hogy nem bírjuk ki, hogy ne írjunk egymásnak pl. Megszakítottam vele a kapcsolatot, erre fél évre rá jött egy boldog szülinapot sms. Elkezdtünk beszélgetni, összevesztünk.. Aztán én gyengültem, én küldtem boldog új évet sms-t. És ez így megy folyamatosan...

Ő nem foglalkozik velem annyira és nem érdeklem annyira, mint ő engem. Pedig van barátom...

Különben annyira megváltozott, nem is értem magamat.. Folyton bulizik, rengeteg egyéjszakás kalandja van.. És mégis így érzek...


Hogyan gyógyuljak ki belőle?


2013. máj. 23. 17:35
 1/5 A kérdező kommentje:
És amikor majdnem 1 évig nem beszéltünk az utolsó szakítás után, akkor is gyakran gondoltam rá. Most meg rengetegszer. Tehát az sem segít, ha nem beszélek vele, meg az idő sem..
2013. máj. 23. 17:36
 2/5 anonim ***** válasza:
elsö szerelem örök emlék ha komoly volt
2013. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig fog ez menni, mig egy oltári szemét és aljas lépést nem lép ellened. Nefélj ott akkor olyan pillanatok alatt fogd zárni a sorokat, hogy nincs az az üzi, ami megingathatna..
2013. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha van barátod, nem szép dolog, hogy más fiúra gondolsz. próbáld meg ezt tisztázni magadban, legyél ennyire fair a jelenlegi fiúddal. Ha nem megy, és még mindig az exed foglalkoztat, akkor még hiányzik tőle egy utolsó löket. Gondold át, mennyire megváltozott, és hogy így már lehet, nem is tudnád szeretni. sok sikert! :)
2013. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!