Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkor fog újra beköszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkor fog újra beköszönteni egy szerelem, amikor az ember nem számít rá, és nincs rajta a dolgon?

Figyelt kérdés

én most úgy érzem,hogy a volt barátom után nem hinném ,hogy bárkit tudnék úgy szeretni, de bennem van az érzés,hogy hiányzik a szerelem..és az egész érzés,hogy van valaki,akinek számítok.


Másrészt jobb a "szabadság" , csak néha kicsit rám tör az érzés,hogy leszek-e még boldog e téren.

Voltak fiúk ,akik hívtak ismerkedni,találkozni , de én nem találtam értelmét,hogy találkozzak velük,mert nem csak őket még magamat is becsaptam volna azzal.


És most,hogy úgy érzem, túlléptem az előző kapcsolatomon , talán tudnék újra nyitni... A helyzet az,hogy ilyenkor meg nem érdeklődik senki ..

18L


2014. okt. 5. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
ismerős helyzetek 26f
2014. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a lányoknál esetleg..
2014. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.válaszoló : értem,mire gondolsz...hiszen valljuk be,kár vagy nem kár,de a fiúnak illik lépéseket tenni ez ügyben .

Persze nem azt mondom,hogy csak és kizárólag,de sok lány,mint én is ,úgy tudok komolyan venni egy fiút,ha látom,hogy tesz az ügy érdekében .

2014. okt. 5. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Én most lettem túl 3,5 éves kapcsolaton, hasonló cipőben járok, ez kb fél éve volt. Már voltam randizni többször is. Nem mintha nem mehettem volna már bele új kapcsolatba, de számomra nem volt megfelelő, vagy épp teljesen idióták voltak a csajok.


Most eldöntöttem, nem keresek szisztematikusan teljesen felesleges, elég sok helyre szoktam járni stb. Én úgy érzem, bele fogok futni olyan lányba aki kell... de minél jobban rágörcsöl az emberfia, annál nehezebb..

2014. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintem is jobb ,ha nem görcsöl rá az ember . a kérdést azért tettem fel,hogy lássam,vannak -e akik így gondolják.
2014. okt. 5. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Így van, vannak ilyen berek. Nem érdemes erőltetni, vagy ha erőlteti, akkor meg olyan kapcsolatot fog ki, ami nem is igazán jó...


Jómagam meg nem akarok olyan kapcsolatot, ami arról szól: "Legyen valakim"...

2014. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel sajnos sokan vannak így....

Igazából a hit a legnehezebb az egészben , hogy újra hinni ..

2014. okt. 5. 16:47
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

Szinte minden szakítás után így volt. Mikor meg már nem is érdekelt, akkor meg bumm, derült égből villámcsapás; jött vki. Mostani párom úgy jött h dumálgattunk, mert mint ember szimpi volt és mire észbekaptam, hipp hopp beleszerettem. Hála a jó istennek.

Ne aggódj, ezen sokan keresztülmegyünk ugyanígy. 18 évesen még fiatal vagy h temesd a szerelmet.

2014. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek,hogy írt!
2014. okt. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!