Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szemétség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szemétség valakit barátzónába rakni?

Figyelt kérdés

A lány (mert legtöbbször a lány teszi barátzónába a fiút) ahelyett, hogy megmondaná őszintén, hogy nem jön be neki a fiú, beszélget vele, amitől a fiú elkezd reménykedni.

Nem lenne jobb, ha megmondaná előre, hogy maximum barátságot akar, és nem hitegetni a másik nemet?



2014. okt. 5. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen a világ, de egy jó sörrel elmegy...
2014. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hm..... szamodra mi a kulonbseg baratzona es "baratdagot akar" kozott?
2014. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, amíg nem vagyok kapcsolatban valamilyen módon meg kell ismernem az illetőt. Ehhez idő kell és beszélgetés. Attól még, hogy kapcsolatilag nem jött be, barát lehet még.
2014. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Este várlak. \(^^)/


[link]

2014. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Felteszek egy kérdést golyót akarsz?


[link]

2014. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tyler913 ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű. Nem feltétlenül megy olyan automatikusan egy párkapcsolat kialakulása,hogy két ember első látásra egymásba szeret,és bumm. Lehet,hogy a lány az elején lát esélyt a kapcsolatra,de ahogy ismerkednek,a srác bénázik,és emiatt a lány vonzalma eltűnik. Na most ettől még jól esik neki a másik közeledése. A barátzónának egyébként sem feltétlenül része az,hogy a fiú nyíltan nyomul,a lány meg hitegeti.


Sokszor épp arról van szó,hogy kínosan hiányzik a két fél viszonyából mindenfajta szexualitás,úgy viselkednek egymással,mintha nem lenne nemük. A fiú azért,mert túl jó fiú,és nem akar "nyomulni",ill. fél a kudarctól,a lány meg azért,mert már nem tetszik neki a fiú. Ez a viselkedés mindkét részről aztán konzerválja a szárazbarátságot. De ez nem a lány hibája,hanem az a fiúé,mert túl balf.sz kezdeményezni,vagy nem vágja le,hogy nincs esély.

2014. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szemétség. Főleg akkor, ha több jelölt is akad. Meg hát ki kell szűrni a bugyivadászokat. Meg nem tudom... ha valakire rámondja a lány, hogy a pasim, akkor vele kicsit másképp viselkedik, mert valahol meg szeretne felelni a másiknek, főleg a kapcsolat elején, míg a barátzónás fiúkkal van hogy kicsit szókimondóbb, közvetlenebb, több hülyülést enged meg magának az ember. Én legalább is így látom.

Én már jöttem össze barátzónás fiúval, nem is egyszer, az elsőnél kiderült, hogy nem igazán működne köztünk a szerelem, a másikkal viszont már 4 éve együtt vagyok és nagyon szeretem a mai napig. Ő olyannak ismer, aki valójában vagyok, látott sírni, sértődöttnek, boldognak, hisztisnek, szomorúnak szóval mindennek, még a barátidőszakban, közben én is megismertem őt és innen már csak egy löket volt, hogy összejöjjünk.


Persze az elején még én sem akartam ezektől a fiúktól semmi különösebbet, de jófejek voltak, jó volt velük beszélgetni és nem egyből a csajozással jöttek, hanem tényleg kötetlenül beszélgethettünk bármiről.


Szóval ne húzd fel magad, ha egy csaj barátzónába rak, lehet, hogy jobban megszeretne ismerni, sőt az is lehet, hogy te sokkal több gondolatát és érzelmét fogod megismerni, mint mondjuk az épp aktuál pasija, mert neked el meri mondani a gondjait, bajait. Aztán még ki tudja misül ki belőle. Persze arra is érdemes kitérni a beszélgetésekben, hogy ki merre tart, mert ha nem egyezik az utatok, akkor sem árt, ha jóban vagytok, de akkor nem lesz sértődés, ha esetleg máshonnan szerzel barátnőt.

2014. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak szerintem szemtelenség barátságot tetetni, ha többet akarsz? Ha egy csaj akar valamit megmondja. Mégis milyen hülye reménykedik hónapok, évek után?
2014. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem veszed észre milyen irracionális dolgot kérsz tőlünk, lányoktól?

Azt szeretnéd, hogy minden új fiú ismerősnek, még akkor is, ha csak egy rágót kér, az legyen az első mondatunk hogy: Szia, itt a rágód , tessék.. egyébként köztünk soha nem lesz semmi, én csak barátnak szeretnélek maximum. De igazából annak sem.. mert csak egy Szros rágót kértél!!

Nyilván meg kell ismerni valakit, ahhoz hogy tudd mit akarsz tőle. Lehet hogy te előre tudod, hogy ezt a csajt, ott a sarokban, akit még nem ismerek, én barátnőnek akarom, és most megyek megismerni. (itt erősen megkérdőjelezhető a belső értékek fontossága, számodra..)

És már ne is haragudj, de ha a lány nyitott az ismerkedésre, mert tetszel neki külsőre, de később kiderül, hogy belsőre egy gyökér vagy, maximum a barátzónába tesz be. Te pedig rázod az öklöd ezek után, hogy miért hitegetett? Meg akart ismerni , te szerencsétlen.. Egyébként pedig kettőtök közül, Te tudtad előre, hogy mit akarsz, a másik még nem. Akkor nem a te feladatod lenne előre megmondani? Ki is a korrekt, és ki az inkorrekt?

2014. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!