Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam?

Figyelt kérdés
18 ÉVES lány, nagyon nézett engem melóhelyen bejelöltem facebookon visszajelölt, mindig mosolygos üziket küld ha írok neki meg mondja hogy messziről is kiszur, aztán megláttogattam este mert etterembe kiszolgál ott is kedves volt de azt mondta el is felejtette hogy jövök mondjuk másnapos meg beteg is volt , szóval nemnagyon foglalkozott velem, ma ráirtam hogy jön-e randizni ( sétálni és azt mondta hogy beteg lázás, de eljön velem , szerintetek ?
2014. okt. 5. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszel neki, ha igent mondott a randira. Ne a gyakorikérdéseken lógj, hanem irány és menjetek sétálni :) Sok sikert!
2014. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magadtol nem tudod olvasni a jeleket?
2014. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Am ha vsn eszed, akkor lazasan nem setalni viszed
2014. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ezaz hogy egyik jel azt mondja nem tetszik neki a másik meg hogy igen , de betegen ki mondana igent a randira ha nem tetszenék
2014. okt. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!