Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szanalombol szexeltem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szanalombol szexeltem egy lannyal, ezt tisztaztuk, de beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lany baratom, nagyon okos, humoros, igazi alombaratno tipus, de eddig valahogy lanykent nem vettem eszre.

Beszelgettem vele egyik este, aztan valahogy oda terelodott a tema, hogy miota 7 honapja szakitott a baratjaval, nem szexelt es hogy ettol o mennyire stresszes. Akkor kicsit tettem neki a szepet, es lefekudtunk, de utana rosszul ereztem magam, pedig jo volt a szex.

Tisztaztuk, hogy csak az igenyet elegitettem ki, de nem akarunk tobbet, ugyan ugy viszonyulunk egymashoz viselkedesben.

Viszont rajottem, hogy annak ellenere, hogy husi, gyonyoru lany, es nagyon is kivanatos, vonzo.

Hogyan tisztazzam vele, hogy szeretnem, ha erzelmi oldalrol is kozeledhetnek? Elhivjam valahova?

Koszonom!

19F (17L)



2014. okt. 5. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen hívd el valahová, ha jó barátok vagytok nem fog semmit levenni az elhívás alkalmával, de egy jó étel/ital társaságában szépen letudod vezetni neki, hogy mit is érzel.
2014. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem azért kerüld ki a szerelmi vallomásokat,mert az is lehet hogy ő is kihasznált és inkább csak megilyedne tőled....
2014. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Dagadt nem lehet gyönyörű, csak qrválkodik neked, ez nem az igazi énje!!!
2014. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldj róla képet!
2015. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44 b+! :((((((((((((
2015. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze
2017. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!