Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti az első nagy szerelmetektől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az első nagy szerelmetektől kapott ajándékokat megtartottátok?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve hogy vége a kapcsolatnak, az első nagy szerelmemmel, kaptam tőle felsőket, plüssöket, a saját parfümjét. Amik egy cipős dobozban vannak elrakva.

Azóta 9 hónapja mással vagyok kapcsolatban.

Tény, hogy így egy év elteltével szoktam rá gondolni, hetente akár többször is eszembe jut, de semmi több.

Volt hogy csak úgy ráírtam annó, hogy mizujs vele stb, de ő teljesen megszakította a kapcsolatot velem, még barát szinten is. A vége után párhónappal beszéltünk még neten, és mondta hogy megvannak neki is a tőlem kapott dolgok, el vannak dugva, meg a felsőm is, amit ráadtam, amiben elvesztette a szüzességét, amikor mindkettőnknek az első volt.

Valahogy arra gondolok, hogy ideje lenne megszabadulnom a tőle kapott tárgyaktól, amik a kapcsolat vége óta a dobozban vannak.


2014. okt. 6. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha úgy érzed, ideje megszabadulni tőlük, akkor tedd azt. én mondjuk szeretek dolgokat, emlékeket megőrizni, de ha téged kellemetlen érzéssel töltenek el az exedtől kapott cuccok, dobd ki őket. csak aztán ne sajnáld.
2014. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem megvannak az ajándékok. nem csak az elsőtől hanem mindenkitől. el sincs dugva. össze-vissza vannak a lakásban. sosem jutott eszembe hogy ki kellene dobni őket. az ékszereket hordom is. az utolsó párommal egy éve vagyunk külön de még néha vesz nekem ajándékot. pl. nemsokára fog szülinapomra:) pedig nem maradtunk jó barátok
2014. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Igen, az tart vissza, hogy x idő elteltével sajnálni fogom, hogy megszabadultam tőlük. De így meg fura, kellemetlen érzéssel tölt el, hogy megvannak az ágyneműtartóban. Nem tudom mi lenne a legjobb :)

2014. okt. 6. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!