Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretetek már bele valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretetek már bele valakibe neten keresztül, személyes találkozás előtt?

Figyelt kérdés

egy ismerősöm azt állítja így lett szerelmes. lehetséges ez? nekem elég nagy hülyeségnek tűnik...

(nem tizenéveseket kérdezek)



2014. okt. 6. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs, max nagyon megkedvelheted
2014. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
pedig lehetséges 26f
2014. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnos hamar beszerelmesedek neten:)

22/F

2014. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Balekság és nem is normális. A külsejébe tetszik meg először és nem a csudaszép lelke...
2014. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Olyan volt csak hogy sokmindent elképzeltem vele, mert a levelei alapján nagyon szimpatikus volt. azonban az első találkozás, első percében tudtam, hogy ebből biztos nem lesz semmi. Képzelődni, fantáziálni, beleélni lehet, de az igazság csak személyes találkán derül ki. Úgy értem van a vonzódásnak egy olyan része, ami neten keresztül nem érezhető, hogy meg lesz e.

Másik esetben viszont olyan is volt, ismerőssel kezdtem el chatelni akivel előtte -mondjuk úgy csak munkakapcsolatom volt, vagyis semmi férfi-női dolog, Nem hittem hogy képes lennék megcsókolni is, mégis mikor találkoztunk, randiztunk, egyből mint vas a mágneshez...


Az elsőnél 23 voltam, a másiknál 27 és N

2014. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedek egy lánnyal már nagyon hosszú ideje. Először nem is vonzott annyira a külseje, de aztán ahogy megismertem, valahogy megtetszett. Most tervezzük a találkozónkat, és valamit már érzek, és félek, hogy szerelem, mert ez még sem természetes, ezt tudom, de akkor is, megfogott az egész lány személye, úgy ahogy van.
2014. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen létezik! :) megtaláltam életem szerelmét. Nekem szerencsém volt.
2014. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
mindkét barátommal így volt :)
2014. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges! ^^

Mi is így jöttünk össze:3

2014. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Aztán pofára estem.

2014. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!