Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szóltok hozzá: netes...

Mit szóltok hozzá: netes társkeresőn 1hónapig leveleztem egy férfival, majd az általa kért délelőtti személyes találkozás után, elolvasta az esti válaszomat a közösségi lapon ezzel egy időben fotókat is megosztott, nekem pedig nem írt vissza?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok arra, vajon más nők, vagy férfiak ugyanazt érzik-e, amit én.Kellemetlenül érzem magam, mert azt írtam, hogy részemről benne vagyok abban, hogy folytassuk az ismerkedést.Úgy köszöntünk el egymástól, hogy azt mondta, majd nekem "kell" döntenem. Én döntöttem, hogy megadom a lehetőséget. Arra volt ideje, hogy elolvasson, sőt képet posztoljon, de engem válasz nélkül hagyott. Az én olvasatomban, a leíratlan válasza az, hogy NEM. Számomra, ez elég durva sértés, és innentől már az én válaszom is nem. Szeretném, ha mások is véleményeznék az érzésemet. Előre köszi annak, aki elolvas, és a válaszával segít.

2014. máj. 27. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nemet jelent az, hogy nem írt képet, és képeket is rakott fel. Az utóbbi főleg azért, mert ezzel azt jelzi, hogy továbbra is ismerkedni akar. Tényleg bunkó volt, de ne foglalkozz vele. : ) Találsz jobbat.
2014. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem volt egy 3-ik személy különben miért viszakozott volna?
2014. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Koppantál, lapozz és lépj tovább. Nem kell ilyesmin hetekig rugózni.
2014. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Mi van? Szerintem ez nem jelent semmit.
2014. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, a gyors válaszokat. Rendesek vagytok. Amúgy már vettem a lapot, és nem lesz az ismerőseim között. Nem tetszett különösebben, de nagyon szar érzés. Nem kívánom senkinek. Le is jövök a társkeresőről, csak időpocsékolás az egész. Ha nyitott szemmel járok, az élet elrendezi. Ha nem, maradok egyedül, ahogy eddig. Köszi
2014. máj. 27. 22:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha bejöttél volna neki, akkor



A, válaszol azonnal

B, már a randi végén felveti egy újabb jövőbeli találkozás lehetőségét, akár pontosítva is

2014. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
...azért megírom, közben már 2 üzenet is jött tőle. illetve bocsánatot kért
2014. máj. 27. 23:01
 8/13 A kérdező kommentje:

Mindenesetre, a válaszaitokat fontosnak! tartom, és részemről nem teszek egy lépést sem.

a fotók más jellegűek voltak. egy kiküldetés végéről, búcsú a munkahelytől...

2014. máj. 27. 23:04
 9/13 anonim ***** válasza:
És még mit írt? Mivel indokolt, meg ilyesmi?
2014. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na jó, valaki magyarázza már el, hogy ez miért ilyen borzasztó bűn... Pár órával később reagált, mondjuk meggondolta, hogy mikor ér rá legközelebb, vagy hogy normálisan fogalmazza mg a mondandóját, vagy bármi. Erre a kérdező bevágja a durcit, és törli az ismerősei közül, meg emiatt a társkeresőt is otthagyja (mondjuk azt nem kell sajnálni).
2014. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!