Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nagyon jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagyon jól kinéző fiatal testvérpár (22 éves húg és 26 éves báty) hirtelen kiköltözik Franciaországba, és félreérthető képeket tesznek közzé FB-on, nektek nem fordulna meg a fejetekben, hogy ők valami "rosszat" is tesznek egymással?

Figyelt kérdés

Vannak FB-on közös képeik, ahogy egymást ölelik, meg szív ikonokkal jelölik meg egymást a fotókon, úgy néznek ki egymás mellett, mintha nem is testvérek, hanem szerelmespár lennének. Nagyon édesek együtt, de ők vértestvérek, és hát basszus. :D Otthon laktak a szüleiknél, majd hirtelen elhatározásból úgy döntöttek, hogy kimennek Franciaországba dolgozni.


Nem aggódom értük, mert mindketten nagyon jó fejek, bírom őket, meg hát nekem nem sok közöm van a magánéletükhöz. (habár egy kicsit izgató) :D De amúgy ha van rosszakarójuk, az nem kavarhatna be nekik azzal, hogy feljelenti őket bűncselekményt feltételezve?


Nekem is úgy mutatta a barátnőm, hogy nézzem meg a képeket és hogy mit gondolok róluk elsőre. Kicsit meglepődtem a képeken, egymás karjaiban vannak, meg aztán egy olyan is van, amin a homlokuk és az orruk egymáshoz ér, de nem akarom részletezni. Nekem furcsa. Tényleg nincs sok közöm ehhez, de vagyok annyira perverz nő, hogy felkapjam rá a fejem és hát felkaptam. :D


(23/L)



2014. okt. 6. 19:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
mennyire nedvesedett már be a sunád?:
2014. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#9 Minden perverz dolog gusztustalan, és minden pasiban van perverzitás :)
2014. okt. 6. 20:05
 13/23 anonim ***** válasza:
Akkor te mi vagy?Szerintem egy perverz!
2014. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden perverz dolog gusztustalan, és minden csajban van perverzitás :)
2014. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nyugodjatok már le, nem masztiztam senkire -.- De akkor is egyedülálló helyzet.. vagy nem tudom.. szerintem nem sűrűn csinálják együtt testvérek!
2014. okt. 6. 20:06
 16/23 anonim ***** válasza:
Ráadásul pont Franciába, a szex központjába... Kicsit sem gyanús... :3
2014. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom Franciaországban nem is büntetik :/
2014. okt. 6. 20:13
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

kedves kerdezo, ezt a kort a trollok nyertek :)


felreertheto-e vagy sem, ez az o maganugyuk. volt mar ra pelda, hogy ver szerinti rokonok kozott un. verfertozes tortent. az en velemenyem az, hogy csinaljanak, amit akarnak :) en nem itelem el oket. biztosan tisztaban vannak a kovetkezmenyekkel, szoval valoszinuleg arra is felkeszultek, hogy majd kapnak ezt-azt az ismerosoktol.


en azt sem itelem el, hogy ezt te izgalmasnak tartod, szived joga es ha raadasul meg kellemes kulseju es jo fej emberek, akkor meg jo, hogy felkapod a fejed.

ugyanezen jellemzok miatt nezzuk meg az utcan is az embereket :)

2014. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen testvérpár ismerősöm, akik teljesen úgy viselkednek, mintha szerelmespár lennének. családi viszonyhoz képest már túl közeliek a gesztusaik, de az ő dolguk. nem hinném, hogy akik igazi vérfertőzők, azok nem próbálnák meg mindenhogyan titkolni, hogy még a gyanú se merüljön fel.
2014. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#19 Igen erre is gondoltam már, hogyha lenne köztük valami azt biztosan nagyon bizalmasan kezelnék és nagyon figyelnének rá nehogy kiderüljön vagy gyanút fogjon valaki


Szóval lehet csak a hülye perverz fejemben fordult meg ez a beteg gondolat de ki tudja..

2014. okt. 6. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!