Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevésbé szép (csúnya, lúzer)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé szép (csúnya, lúzer) fiúk összejönnétek így egy szép lánnyal?

Figyelt kérdés

kevésbé szép fiúk ugye szoktam olvasni hogy ilyen olyan szép "bomba" lányt szeretnétek magatoknak összejönnétek úgy egy lánnyal ha ti ezt úgy kompenzálnátok hogy ajándékokat vesztek neki meg elhalmozzátok dolgokkal ide-oda viszitek? És nem kell le pénzéhes ribizni ez csak egy feltevés mert ugye akkor ha ti nem vagytok olyan szépek valamivel ezt ellensúlyozni is kell

vagy akkor inkább választanátok egy olyan csúnyácskább lányt mint ti vagytok?


2014. okt. 7. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Küldj képet, és megmondom ;)

Amúgy kimondottan jóképű vagyok és nem vagyok lúzer ;)

2014. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor a kérdésem nem neked szólt :)
2014. okt. 7. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne pénzem, nyilván megosztanám a párommal. Nem kompenzálásként, hanem mert a párom. De mivel nincs, így a kérdés elméleti, és nyilván a válasz is az.


Megjegyzés: Sokunknál a lúzerség kialakulása erős összefüggésben van a szerény anyagi helyzettel, és a gyerekkorban ebből fakadó atrocitásokkal. Az okosabbak lehet, hogy elvégeznek valami infó szakot, és felnőtt korukra gazdagok lesznek, de nem mindenki.

2014. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, van amivel tudnám ellensúlyozni a dolgot, de nem lennék a sofőrje meg az inasa, ha erre gondolsz.

És tévedésben vagy, az olyan csúnya fiúk, mint én nem feltétlenül bomba nőre vágyunk, csak ha hiszed ha nem még a csúnyácska lányok sem állnak velünk szóba, mert nekik is szuperpasi kell.

És még annyit, hogy bármilyen külsejű csaj megérdemelné az ajándékokat és az egyéb dolgokat, amiket leírtál, ha a személyisége rendeben van, és képes engem szeretni.

2014. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Papucstoborzás indul!
2014. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább egyedül, mint egy ilyen golddiggerrel. Legalább ne ismernéd be te szerencsétlen... Amúgy én sem tartozom azokhoz akiknek szólsz.
2014. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha magas vagy és normálisan öltözködsz,nem vagy pattanásos,kopaszodó,akkor biztos nincs veled baj :) szóval nyugodtan vehetsz ajándékot,virágot,biztosan egy nagy löket lesz a kapcsolat felé.Bátorság!
2014. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van annyi pénzem, hogy ne magamtól kelljen megvonni a jót, akkor nem téma. Ha attól hogy némi fölös lóvét nem megtakarításra költök, hanem megfejelem vele a csajfenntartási kiadásaimat akkor nekem ok, ha ettől márkásabb a suna.
2014. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már mindenáron arról van szó, hogy fizetni kell a nőnek, akkor az újságból választok egyet magamnak. Arról legalább tudom, hogy nem fog finnyáskodni.
2014. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!