Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leánykák, ti le mertek szólíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánykák, ti le mertek szólítani egy pasit csak úgy az utcán vagy akárhol?

Figyelt kérdés

Elbeszélgetni vele de akár flörtölve is?

Nem arra vagyok kiváncsi h megtettétek -e valaha is, hanem csak pusztán arra h meg mernétek -e?


2014. okt. 7. 20:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%
Nálam ez hangulatfüggő. Van, hogy meg merném tenni, van, hogy nem is lenne kedvem hozzá abban a pillanatban. Az esetek nagy többségében nem mernék, de ha bevállalósabb hangulatomban vagyok, akkor simán.
2014. okt. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
igen, meg enni nem fog baj meg a beszélgetésből nem lehet :)
2014. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 viktory11 ***** válasza:
bizony akárhol egy nő legyen magabiztos ha nekem tetszik nem birok elmenni melette hogy ne tegyem szóvá
2014. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
Utcán nem hiszem, max akkor, ha már látásból ismerjük egymást, minden nap ugyanazon a buszon utazunk, stb vadidegeneket nem hiszem, hogy leszólítanék.
2014. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
Le merném, persze nincs abban semmi, volt is rá példa. Viszont nagyon, nagyon kevés pasi fog meg külsőre, és az csak az első lépcső a belsőnek is passzolnia kell ahhoz, hogy akarjak kapcsolatot (alkalmi nálam nem játszik).
2014. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%

Nem, nagyon nyuszi vagyok hozzá.

Ha engem szólítanak le, akkor is nagyon izgulok, még akkor is, ha nem ismerem, vagy nem 10/10-es:)

De van olyan barátnőm, aki gond nélkül.

2014. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60%

Lehet hogy én vagyok régimódi, de szerintem ez nem a lányok dolga. Természetesen igencsak jólesik, de higgyétek el nekem, ha egy lány rátokmosolyog mondjuk a villamoson, akkor azzal már jelzi hogy kapcsolatot akar veletek teremteni, és fiúk, nektek kell odamenni köszönni. :))


18/F

2014. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2015. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
En fiu vagyok, es ugy gondolom, hogy nekunk kell kezdemenyezni. Nem azert, hogy a lanyok vallarol levegyuk a felelosseget, hanem ez igy szokas, nekunk kell egy kapcsolatot kialakitani. A kapcsolatban is ugy normalis, hogy a ferfi a dominansabb egyen. Ahol nem ez van, ott mar baj van. Egy nyamnyila ferfit a legtobb lany nem szeretne, mindenki egy hatorozott, celtudatos fiut akar. Ez abban is megnyilvanul, hogy mi keressuk oket. Az elfogadott, ha a szorakozohelyeken, pia es egyeb minden mas hatasara a lanyok is feloldodnak, de az utcan, es a valos eletben mar mas a a szitu. A lanyok reszerol ahogy irtak, az a kezdemenyezes, ha mosolyognak rad, szemeznek veled, esetleg mikor rajuk koncentralsz megigazitjak a hajukat, egyebek. Ennyit kell toluk elvarni a tobbi a mi reszortunk!:)
2015. máj. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok beszari fajta,szóval ha nagyon bejön,akkor valamilyen ürüggyel simán.
2015. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!