Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiába vagyok bármilyen intelli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába vagyok bármilyen intelligens, határozott pasi, akkor is jobban kell az, aki egész egyszerűen csak magas és helyes?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan így működnek a lányok.
2014. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányfüggő.1 ember nem válaszolhat 7 milliárd nevében.Tudod ez logika.
2014. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lószart. Az csak plusz.
2014. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehogy azt mondjátok már hogy a lányoknak nem az a legfontosabb hogy,hogy néz ki a pasi.Mert akkor hazudtok.
2014. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 ne magadból indulj ki
2014. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez sajnos minden nőnél igy van,és mondhattok bármit mert ez tény.

Lehet hogy később ha megismeri a fickót akkor belé tudna szeretni még ha a külső nem is a legmegfelelöbb számára.A gond csak ott van hogy ha a külső nem jó,akkor már szóba sem áll vele és nem akarja megismerni.

2014. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vicces válaszok :'D

Nos, mindenkinél más a fontos szempont.

A barátnőmnek idáig csak 160 alatt udvarlói voltak. :)

2014. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, en magas vagyok, talan helyes is, de senkinek nem kellek. Szoval ne aggodj, aki nem 185+os, de hatarozott es van stilusa annak lesz baratnoje.
2014. okt. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!