Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Gyakorlatilag nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gyakorlatilag nektek az a tökéletes pasi, aki romantikus, jó az ágyban, és mindennél jobban szeret titeket?

Figyelt kérdés

jóképű az már mellékes.. mindenki a magához illőt keresse.


kíváncsi vagyok a véleményetekre:D


2012. aug. 6. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A válaszom I G E N !!! pont ez :)
2012. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%
Igen, amennyiben a "mindennél jobban szeret titeket" azt jelenti, hogy sok pénze van.
2012. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

köszi a választ:) várom a többit is.


amúgy sokan nem értékelik.. akármennyire is szeretik. ezt meg nem tudom mire érteni..

2012. aug. 6. 14:12
 4/19 A kérdező kommentje:
anyagiaknál azért van fontosabb:D
2012. aug. 6. 14:13
 5/19 anonim ***** válasza:

Annyi kell még, hogy tudjak vele beszélgetni, bármiről. De igen, így van alapvetően.


24/N

2012. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Közel sem. A lányoknak az számít, h a pasi legyen jóképű, magas és gazdag. A romantika kifejezetten taszítja őket. Az ágybeli teljesítménynél pedig fontosabb a farokméret.
2012. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
6-os jól írta
2012. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Közel sem. A lányoknak az számít, h a pasi legyen jóképű, magas és gazdag. A romantika kifejezetten taszítja őket. Az ágybeli teljesítménynél pedig fontosabb a farokméret."


Én pasi vagyok, nem tudom ti hol és milyen csajok között éltek, de az én tapasztalatom szerint csak a tucatr1bancok állnak így a dolgokhoz. Ehhez képest minden fickó ezen rinyál; nem azt mondom, rengeteg ilyen gyökér r1ngyó van, de miért kell ezekkel foglalkozni? Még a plázazcicák közül sem mindegyik ilyen.

2012. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalataim szerint pedig még a legnormálisabb lányok is mind ilyenek, nemcsak a plázacicák.
2012. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

"Közel sem. A lányoknak az számít, h a pasi legyen jóképű, magas és gazdag. A romantika kifejezetten taszítja őket. Az ágybeli teljesítménynél pedig fontosabb a farokméret."


Ezt azok a pasik állítják, akik csórók és/vagy rondák és/vagy 150 cmesek és/vagy kicsi a farkuk. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.


24/N

2012. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!