Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes vagyok mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes vagyok mert nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk pár kapcsolatban csak is ismerkedünk.

Körülbelül 1 évig csak szemeztünk utána elkezdett velem beszélgetni. Este munka után meg várt. Kb 6-7 alkalommal találkoztunk kb fél óra órára. Egy idő után csók is történt. Aztán hanyagolni kezdett nem jött a meló helyemre nem is hivott. Tegnap ismét össze futottunk véletlen ebből lett másfél óra beszélgetés és egy kis csók. VISZONT tegnap meg akart fektetni csak én nem akartam. Autóban amúgy sem olyan hű de hu de de így a fel állás még úgy nem. Ma ismét találkoztam vele és eléggé ki bukott mert nem történt meg ma sem a dolog. Ő felnőtt embernek tartja magát. ..kalandokra nem ér rá. Pedig mintha pont azt akarná. Lényeg a lényeg én volnék a gyerekes..? 22 éves vagyok ő pedig 30 normális randi nem is volt ha többet akarna ő sem arra pályázna. Erre az sem mentség hogy a csók miatt fel izgult.


2014. okt. 7. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy gyerekes, igazad van. Minek feküdnél le olyannal, akibe nem vagy szerelmes?
2014. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne feküdj le senkivel, akivel TE nem akarsz lefeküdni.

Ez nem gyerekesség, hanem következetesség, gerincesség. Senkinek se legyél a játékszere akaratod ellenére.

2014. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Hadd döntsd már el te magad, hogy mikor, s kivel fekszel le. Inkább ő a gyerekes, s akar kalandot.
2014. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ember lánya 2x is nézze meg, mikor s kinek rakja szét.

Ne feküdj le vele, csak strigulát akar, ennyi.

2014. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem az, hogy ő mire izgul fel az az ő dolga. Te meg a ranadira tudsz beindulni.


A pasi felejtős, másfél óra beszélgetés az nem sok, ha két emeber elmerülne egymásba, úgy látszik ez nem történt meg nem akar mást a pasi csak szexet.


gyerekes? ezt mondja? Ilyen pasival ne kezdj,egy férfi hódítson és ne zsaroljon.

2014. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felejtős a pasi. Nem véletlen, hogy 30 évesen még itt tart. Jól tetted, hogy nem feküdtél le vele. Randizni luxus neki, csak strigulát akar.

Ezek után még a randizás sem érdekelne vele.

Én azt tartom, hogy én döntöm el, hogy hol, mikor, és kivel és a legkevésbé sem érdekel, hogy ő épp mitől izgult fel. Aki az első szexet pont egy autóban képzeli el, az elmehet a búsba.

42/N

2014. okt. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát.. Én ezeket szétszedném, marmint egy kicsit az egészet



Leszögezem, hogy szerintem mindketten gyerekesek vagytok.

1 évig szemezgetni ismerkedni, semmit sem lépni a tinik vall, nem a 20-on 30-on évesekte..ez baromi gyerekes.

Az, hogy te sem vállalod fel mit akarsz, az, hogy a pasi 30évesen hagyja eddig húzódni a dolgokat.

Legalább ő most vállalta..


Azért egy pillanatig sem vagy ygerekes, em nem fekszel le vele, mert szíved joga eldönteni kivel mit teszel,. Ha nem vagy szerelmes, ne feküdj le vele.

Mit jelent neked a normális randi? Pl én a férjemmel szerintem az évfordulónkon randiztam először, azt hiszem..

Egy csoktól felizgulni.., szeribtem inkabb a szitutól, hogy beszalltál az autőjába, sókolózgattál, azt hitte egyenes az űt..


Gyerekes, hogy nem beszéltek meg semmit.

Miért nem mondtad meg kek perec, hogy nem érzed, hogy kapcsolatban vagytok, te úgy ezt nem akarod, meg amúgy is többre tartod magad, hogy az első szexetek egy kocsiban legyen..


Kommunikáció..


Tehát hiába a korotok mindketten határozatlan gyerekként viselkedtek..

Nem értem, hogy ezt hogy lehet 30 évesen( lehet ő csak nem mer sürgetni, csak már kifakadt??) 22 évesen meg esetleg, bár nekem az is fura.. Csak mert magamból indulok ki, 22 évesen nekem már élettársam volt( aki a férjem azóta) nagyon nem volt ránk jellemző, az hogy húztuk egymást..vagy ennyire hatarozatlanok lettünk volna..


1 év....? Ha 1 hónap alatt nem törtent volna előrehaladás a kapcsolatban( és itt nem feltetlenül a szexre gondolok) már én 21 évesen dobbantottam volna... Másnak fiatalabban ennyi idő alatt véget ér a kapcsolata és hosszúnak is mondja..

2014. okt. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!