Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem szeretne szerepcserét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szeretne szerepcserét játszani ő venne fel csinos női ruhát én férfi ruhát, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok, eddigi szexuális életünk átlagosnak mondanám de ezen most nagyon meglepődtem.
2014. okt. 9. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Én 13 éve vagyok a férjemmel, 9éve vagyunk házasok. Ha ő kérné ezt tőlem ennyi év után, én megtenném, belemennék a kis játékába, aztán majd meglátnánk hogy sül el. Nem gondolnék a legrosszabbra rögtön, hogy biztos meleg, vagy egyéb gondja van. egyszerüen csak akar valami extra dolgot, újdonságot, nincs abban semmi rossz.
2014. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

lehet van benne egy kis transzvesztita kíváncsiság, de a transzvesztiták közel sem melegek ezt jó ha tudjátok, sőt leggyakrabban nagyon is HETER0 férfiak akik néha beöltöznek (de itt ne a média által felfújt dolgokat lássuk) ez egyébként Japánban hihetetlenül nagy kultúrális szokás.

Ha meg análisan szeretné azt a férfiak 15%-a tuti kipróbálja kíváncsiságból 10% pedig tuti hogy kedveli a prosztataizgatást!

2014. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy mit tegyél kérdező?

Egyszerű! Döntsd el, hogy bejön e neked, vagy szívesen megteszed e a kedvéért.

Ennél vannak átlagos emberek számára furcsábbnak ható kérések is. Párat már vázoltak fentebb. (pl: prosztata izgatás dildóval, stb...)


Ugye nem nekünk kell megmondanunk, hogy érdekeljen, izgasson e vagy, megtegyed e? Ugye 10 év házasság, férj, intimitás, őszinteség, stb... után te magad is el tudod dönteni, hogy benne vagy e egy szexuális játékban vagy sem? (ezért ült BDSM meglátása!)


De ha iránymutatás kell... Miért ne tennéd?

2014. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Senkinek sem árt vele,miért ne?
2014. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben meg elgondolkodnék az elmúlt 10 éven.
2014. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogy látom mintha kérdező nem bírná a kritikát. Erre utal, hogy az ilyen hozzászólásokat töröltette.

Na most egy 10 éve házas nő, akinek kérdés, hogy játszon e szexuális játékot már önmagában szemöldök felvonós dolog, de hogy a kritikát sem bírja, és törölteti nem sok jót sejtet a természetéről... Nem lennék a férje... (szerencsére egy remek nő férje vagyok :D )

2014. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is meglepődnék, de simán belemennék. Bár esélyes, hogy úgy elkapna a röhögőgörcs, hogy végül semmi nem lenne a dologból :D
2014. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem hozna lázba a dolog!
2014. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na elő a felcsatólhatóssal :D
2014. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!