Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár nappal ezelőtt szexeltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nappal ezelőtt szexeltünk a párommal! Védekezés nélkül és belém élvezett! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi hogy lehetek-e terhes mert ha az vagyok nagyon örülünk neki, hanem arra hogy ha terhes lettem akkor pár nap elteltével már lehetnek tünetek?? Gondolok arra hogy kb 3 hét mulva kellene menstruálnom és 2 napja vannak pecsétes vérfoltjaim!! Valaki azt mondta hogy terhes vagyok és felborultak a dolgok!! Lehetséges??
2014. okt. 9. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy az esélye.
2014. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kristabell ***** válasza:
Lehetséges.a terhesség tüneteit gyakran összekeverik a menstruáció tüneteivel.a pecsételővérzés a terhesség jele,főleg ha még nincs itt az ideje a menzeszednek.ha már eltelt 3nap az együttlétetek óta,csinálj egy tesztet.
2014. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár nap elteltével te az égvilágon semmit nem érezhetsz abból ha terhes vagy, majd csak jóval később.

2 gyereket szültem, úgyhogy még semmi jele nincs ilyenkor (pár nappal az aktus után) annak hogyha terhes vagy.

Tesztet csinálj majd kb. 2 hét múlva, de jeleket felesleges beképzelned, ha lesznek, mert ugyebár nem mindenkinél vannak (hányás, émelygés) akkor majd időben kialakulnak, illetve a menstruációd majd elmarad, de most még nagyon korai.

2014. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!