Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha olyan rossz szinglinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha olyan rossz szinglinek lenni. Nektek nem?

Figyelt kérdés

Szeretek szingli lenni, muszáj volt megbarátkoznom vele, meg örülök is neki igazából :) de 7 hónap után már vágyom egy kapcsolatra. Elvagyok így is, meg minden, de néha eszembe jut, hogy nincs kihez odabújnom, nincs aki szerelmesen rám nézne, nincs, akivel azt mondjuk: szeretlek. stb...


Ha majd jönnek az ünnepek ez még rosszabb lesz...


Más is érez így?


19/L


2014. okt. 10. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csak annak rossz, aki fél egyedül lenni.
2014. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Alig pár hete vagyok még csak újra egyedül, de már most kifejezetten utálom. Pont azért, amit te is írtál.

23/F

2014. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én karácsonykor 23-án este becsomagolom a saját magam által vett ajándékaimat, és berakom a fa alá, majd másnap amikor felébredek meglepődök, hogy naháát valaki járt itt, valakitől kaptam ajándékot :)
2014. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A legtöbben tényleg oda jutunk majd, hogy olyanok leszünk mint Mr. Bean.
2014. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs viszonyítási alapom, így nem tudom. Azt viszont érdemes megfigyelni, hogy bármennyire is a "lúzereket" ostorozza itt mindenki, a kapcsolatban élő emberek sokkal többet hisztiznek itt, csak az senkit nem zavar, mert egymást csalni pl. Nem számít devianciának, csak az, ha nem találsz párt.
2014. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem, nekem egyáltalán nem rossz, én így szeretem.

Sajnos időm se lenne senkire, rengeteget dolgozom és tanulok.

29/N

2014. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Néha elviselhetetlen,máskor meg frankón elvagyok.
2014. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én imádok egyedül lenni és tom h kissességben vagyok de nem is akarok kapcsot.


Így megvan a magam kis nyugodt világa reggel felkelek, sose foglalt a zuhanyzó kajálok,...

Úgy rendezem a napomat ahogy akarom akkor takarítok, azt eszem, azt csinálok stb...

Pláne mivel saját házam van amiben remekül el vok.

Eszem ágába sincs ezen válltoztatni sose voltam magános.


Viszont csak elméleti síkon végig futtatva ez a keljél fel reggel 6 kor mert oviba/suliba kell rohanni a gyerekkel. Majd meny melózni menni majd hozd el az oviból...

Mikor hazaértél jön a szokásos lelkizés milyen volt a napod... Na ettől már az apámtól is a frász kerülgetett csak az "Mi volt ma a suliban " címen folyt.

Meg ide oda rohanni ilyen olyan okból kell v mi a gyereknek, szülői, a "páromnak" kéne v mi.

Sose nincs időd semmire, nem tehetsz azt amit akarsz állandó alkalmazkodás, kompromisszumok. És mindezt újra meg újra, meg újra....


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ez nem az én világom elképzelni se tom h ilyen életem legyen. Bőven jó az nekem h amikor hazajövök leállok a kutyával hülyéskedni adok neki kaját. Majd bemegyek a házba ledobom a cuccaimat és másnap 8-00-ig azt csinálok amit akarok. A 7 vége meg mindig az enyém.


25 F

2014. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!