Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk van olyan hogy egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van olyan hogy egy szép lány nem vonzó nektek, nem működik vele a kémia?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. okt. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha buta vagy nincs humorérzéke vagy minden második szava MORE akkor nincs kémia... :)
2014. okt. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Rengetegszer... Férfi szemmel nézve a legszebb lányok nekem nem szoktak bejönni.. nem tetszik a 90-60-90 sem.. amit a legjobbnak mondanak.. Én csak egyszerűen ránézek egy lányra és ha látok benne valami különlegességet akkor megtetszhet... Szóval.. sokszor előfordul hogy a nagyon fullos csajok nem tetszenek.. akkor meg különösen összedől az egész ha nyávogva megszólal...
2014. okt. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is.
2014. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előfordul. leginkább akkor ha nagyon buta és primitív.
2014. okt. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, ha egy agyatlan ribąņc az illető. Manapság ez nem ritka.
2014. okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben osztom "WheneverYouWant" véleményét!

Ha nem látok benne valami különlegeset, lehet akármilyen "fullos csaj", teljesen hidegen fog hagyni. Egy csomó szépen mondott lányra éreztem már, hogy semmi sem mozgat meg benne, míg sok olyan lány tetszett már, amire mások rácsodálkoztak, mert az Ő mércéjükkel nem voltak bombanők.

2014. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!