Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer egy sráccal megvolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer egy sráccal megvolt a kémia, jól ki is jöttünk egymással, de mégsem tudott szerelmes lenni, akkor ez idővel változhat?

Figyelt kérdés
Alakulhatnak a dolgok úgy, hogy mégis szeretne kapcsolatot?
2014. okt. 11. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kémiából korrepetált?
2014. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha se így, se úgy nincs meg az a plusz, akkor lehet, hogy nem. Mi is megpróbáltuk anno egy sráccal. Tényleg minden megvolt... egy húron pendültünk meg minden, ami ilyenkor kell, de fél év után azt mondta ágyő, mert nem volt belém szerelmes. Szóval az a kis szikra hiányzott. (Persze én a mai napig szerelmes vagyok belé...)
2014. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Talán változhat talán nem meg kell próbálni ha meg nem jön össze akkor nem szabad fájnia a szivednek
2014. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
A kémia a szerelemhez kevés... Azt senki nem tudja megmondani, mi az a plusz, amitől az ember szerelmes lesz.
2014. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!